Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Svíčky
Svíčky

Svíčky

Vyberte si některou z našich svíček pro svou propagaci. Na svíčky je možné vytisknout firemní reklamu. Garantujeme příznivé ceny.
Active filters

Reference: candle10

Vánoční svíčky

Vánoční svíčky jsou velmi oblíbené díky pěknému vzhledu a trvanlivosti. Vánoční svíčky jsou ve skleněných nádobách a v různých barvách. Nemusíte pochybovat, že Vánoční svíčky budou perfektní propagační dárek Vaší firmy.

Reference: cah006-1

Svícny porcelánové

Tyto porcelánové svícny jsou příjemnou dekorací a zároveň praktickou pomůckou na Váš stůl. Tyto porcelánové svícny na požádání označíme Vaším firemním logem, mohou tedy sloužit jako reklamní dárek pro Vaše zákazníky. Máte zájem o objednání těchto porcelánových svícnů? Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes.

Reference: candle8

Vánoční svíčka domek

Vánoční svíčka domek je nádherná dekorace pro svátky. Vánoční svíčka domek dokreslí sváteční atmosféru u stromku. Vánoční svíčka domek může být uzpůsobena Vašim potřebám propagace.

Reference: candle9

Svíčky halloween

Svíčky halloween skvěle doplní atmosféru dušičkového období. Nabízíme svíčky halloween s různými tematickými dekoracemi. Svíčky halloween jsou skvělý dárek pro kolegy nebo přátele. Nyní nabízíme svíčky halloween za výhodnou cenu!

Reference: candle5

Svíčka sněhulák

Svíčka sněhulák nádherně dokreslí kouzlo Vánoc. Svíčka sněhulák může být umístěna na stromek nebo za okno. Kontaktujte nás pro objednávku svíčky sněhulák!

Reference: candle6

Svíčka vánoční stromek

Svíčka vánoční stromek udělá z Vašich Vánoc jedinečný zážitek. Díky různým vůním, vtipnému tvaru a nápaditému designu je svíčka vánoční stromek jedním z nejprodávanějších dárků. Kontakrujte nás pro přizpůsobení Svíčky vánoční stromek Vaši propagačním potřebám.

Reference: candle2

Svíčky vánoční motiv

Svíčky vánoční motiv se s oblibou využívají na vánoční dekorace domů. Svíčky vánoční motiv je možné připevnit do okna nebo na vánoční strom. Udělejte si veselé Vánoce s našimi Svíčkami vánoční motiv.

Reference: candle3

Svíčka sněhuláček

Svíčka sněhuláček je mezi vánočními dekoracemi velmi oblíbená díky výrazným barvám. Kouzlo Vánoc podtrhne nejlépe svíčka sněhuláček. Pro objednávku Svíčky sněhuláček nás neváhejte kontaktovat.

Reference: candle4

Svíčky Mikuláš

Svíčky Mikuláš jsou vtipnou dekorací pro adventní čas. Svíčky Mikuláš můžete umístit kamkoli a rozvesilit tak prostředí domácnosti nebo kanceláře. Rozveselte Svíčkami Mikuláš své kamarády a kolegy. Radost Vám udělají Svíčky Mikuláš.  

Reference: candle1

Dárkové svíčky

Dárkové svíčky mají velmi pěkný design, různé tvary a pěknou barvu. Dárkové svíčky nádherně vyzdobí Váš dům. Dárkové svíčky nyní nabízíme za zvýhodněné ceny.

Reference: cah005-1

procelanove svicny

Porcelánová figurka ve tvaru zajíčka s košíkem jako stojan na svíčku. Díky tomuto porcelánovému svícnu můžete mít vhodně vyzdobenou kancelář či třeba jen doma si zapálit svou oblíbenou svíčku.