Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Dřevěné hračky
Dřevěné hračky

Dřevěné hračky

Nabízíme dřevěné hračky na zakázku jako reklamní ředměty. Dřevěné hračky za nejlepší ceny. Na dřevěné hračky můžeme vytisknout logo nebo jinou reklamu.
Active filters

Reference: maraca001

Dřevěné MARACAS „rumba koule“

Vysoce kvalitní dřevěné maracas „rumba koule“ v různém barevném provedení i velikostech.   Zákaznické logo může být natištěno na hlavu maracas „rumba koule“. Rytmický nástroj příjemný i do ruky u nás za bezkonkurenční ceny.

Reference: toy017

Reklamní hračky pro děti

Vyrábíme všechny druhy reklamních hraček z velice kvalitních materiálu. Tato reklamní hračka, který vypadá jako míč si mohou děti  zároveň přestavěn do jakéhokoliv tvaru. Tyto reklamní dřevěné hračky jsou výborné pro děti ke zlepšení inteligence nebo vám mohou sloužit jen jako dekorace.

Reference: toy016

Kouzelná krabička dřevěná

Tato dřevěná kouzelná krabička je nádherný dárek pro děti.   Klademe velký důraz na kvalitu, a proto je kouzelná krabička vyrobena z vysoce kvalitního dřeva, bezpečná i pro vaše děti, které si do kouzelné krabičky mohou schovat své poklady.

Reference: toy015

Dřevěné kostky pro děti

Dřevěné kostky jsou výborným pomocníkem dětem k rozvíjení své inteligence.   Tyto dřevěné kostky jsou složeny z různých vzorů z každé strany a lze je složit do několika tvarů. Dřevěné kostky jsou stále oblíbenou hračkou mezi dětmi.

Reference: toy014

Dřevěná skládačka na zakázku

Tato nádherná dřevěná skládačka na zakázku je vyrobena z mnoha čtverců dvou barev.   Můžete si skládat různé modely, jako jsou například dům, stůl nebo auto.  Dřevěné skládačky pro vás vyrobíme na zakázku.