Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Svinovací metr
Svinovací metr

Svinovací metr

Nabízíme svinovací metry na míru za zaručeně nejnižší ceny. Na metry vám vytiskneme vaše logo nebo reklamní slogan. inovací metry využijete jako propagační předměty nebo firemní dárky.
Active filters

Reference: tape-measure007

Plastový svinovací metr

Svinovací metr je vyroben z velmi kvalitního plastového materiálu s dlouhou životností.Plastový svinovací metr je lehký a snadno se používá. Plastový svinovací metr nabízíme v různých barvách, tvarech a velikostech.

Reference: tape-measure008

Dárková měřící páska

Dárková měřící páska je vyrobena z velmi kvalitního plastového materiálu s dlouhou životností. Dárková měřící páska je lehká a snadno se používá. Měřící pásku nabízíme ve tvaru trička, což jí činí ideálním dárkovým předmětem.

Reference: tape-measure010

Promo svinovací metr

Promo svinovací metr je vyroben z velmi kvalitního plastového materiálu s dlouhou životností. Promo svinovací metr je lehký a snadno se používá. Promo svinovací metr nabízíme v různých barvách, tvarech a velikostech.

Reference: tape-measure001

Propagační svinovací metr

Propagační svinovací metr je vyroben z velmi kvalitního plastového materiálu s dlouhou životností. Propagační svinovací metr je lehký a snadno se používá. Propagační svinovací metr nabízíme v různých barvách, tvarech a velikostech.

Reference: tape-measure005

Přívěsek na klíče - svinovací metr

Přívěsek na klíče - svinovací metr ve tvaru srdce je vyroben z kvalitního materiálu. Přívěsek na klíče - svinovací metr je jedním z neprodávanějších propagačních předmětů. Svinovacím metrem je možné měřit jak v palcích tak v centimetrech.

Reference: tape-measure004

Svinovací metr na míru

Svinovací metr na míru je určen k přesnému měření obvodů. Svinovací metr na míru jednoduše obtočíte okolo měřeného předmětu, zaháknete a měříte.

Reference: tape-measure006

Reklamní svinovací metr

Už se vám stalo, že jste pořebovali něco změřit a neměli jste čím? Reklamní svinovací metr, který si můžete pověsit na klíče, je přesně tím, co potřebujete. Reklamní svinovací metr ve tvaru gumy na auto můžete mít neustále při sobě.

Reference: tape-measure009

Měřící páska na zakázku

Měřící páska na zakázku je vyrobena z plastového materiálu. Měřící páska na zakázku je určena pro oblast nemovitostí. Na tuto měřící pásku ve tvaru domu vám na zakázku vytiskneme logo vaší firmy nebo reklamní slogan.

Reference: tape-measure003

Měřící páska

Měřící páska je jedním z neoblíbenějších reklamníchpředmětů. Na zakázku vám na měřící pásku vytiskneme vaše firemní logo nebo reklamníslogan.

Reference: tape-measure002

Svinovací metr - karabina

Svinovací metr - karabina je vyroben z velmi kvalitního plastového materiálu s dlouhou životností. Svinovací metr ve tvaru karabiny je lehký, dá se kamkoli připevnit a změříte s ním vše do délky 3 m.

Reference: tape-measure014

Svinovací metr na zakázku

Svinovací metr na zakázku můžete mít díky jeho velikosti vždy při sobě. Tímto svinovacím metrem na zakázku je možné měřit jak v centimetrech tak v palcích.