Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Hračky
Hračky

Hračky

Nejrůznější hračky vhodné k propagaci. Reklamní hračky na zakázku. Široký výběr hraček pořídíte u nás nejlevněji.

There are 107 products.

Showing 1-12 of 107 item(s)
Active filters

Reference: toy010

Hlavolamy

Nabízíme Vám originální hlavolamy, se kterými zažijete výbornou zábavu. Nabízíme různé druhy hlavolamů v různých stupních obtížnosti. Máte zájem o objednání těchto hlavolamů? Neváhejte nás kontaktovat.

Reference: 3303motorbike

Motocykl BMW

Model BMW motocyklu se spoustou propracovaných detailů. Tento model BMW motocyklu je ideálním dárkem pro kluky i holky a všechny nadšené sběratele. Máte zájem o objednání těchto BMW motocyklů? Neváhejte kontaktovat naše prodejní oddělení ještě dnes.

Reference: TOAB-001

Anti-stresový balónek

Každý se občas potřebuje uvolnit od stresu. Pořiďte proto svým zaměstnancům, zákazníkům nebo návštěvníkům náš anti-stresový balónek. Nebo náš anti-stresový balónek můžete použít při konferencích či výstavách. Nabízíme mnoho tvarů velkých i malých rozměrů. Nenašli jste přesně to, co hledáte? Neváhejte kontaktovat jednoho z našich zástupců.

Reference: maraca001

Dřevěné MARACAS „rumba koule“

Vysoce kvalitní dřevěné maracas „rumba koule“ v různém barevném provedení i velikostech.   Zákaznické logo může být natištěno na hlavu maracas „rumba koule“. Rytmický nástroj příjemný i do ruky u nás za bezkonkurenční ceny.

Reference: kaleidoscope001

Barevné krasohledy z papíru

Barevné krasohledy jsou malým originálním dárkem pro malé i velké. Krasohledy jsou vyrobeny z kvalitního papíru. S barevným potiskem a vnitřkem dle Vašeho výběru mohou tyto barevné krasohledy sloužit jako skvělý reklamní dárek. Cena se odvíjí dle vašich požadavků.

Reference: trump

Fotbalová trumpeta s logem

Fotbalová trumpeta se svým pronikavým tónem je skvělá pro všechny fanoušky fotbalu.   Trumpeta vyrobena z vysoce kvalitního plastu. Fotbalovou trumpetu s logem nabízíme v několika barvách a dle přání vám vyrobíme i různé velikosti. Logo či libovolný znak můžeme natisknout za poplatek.

Reference: toy00048

Plyšový medvěd s šálou kolem krku

Nyní máme na skladě luxusní plyšové medvídky s šálou kolem krku nabízené za 9.59 USD/ks. Vaše logo, značku či grafický návrh můžeme vyšít na medvídkovu šálu. Medvídek je vyroben z kvalitního měkoučkého plyše. Skvělý dárek pro přátele i rodinu.

Reference: yoyo-1

JoJo

Jojo není jen obyčejná hračka, můžete si s ním užít spoustu zábavy za jakéhokoli počasí. Umět dokonale ovládat jojo může být docela dřina. Nabízíme různé druhy joja za velmi příznivé ceny. Kontaktujte nás a objednejte si Vaše oblíbené jojo ještě dnes.

Reference: toy017

Míč

Tento drobný kopací míč je ideální k použití jako přívěsek na klíče. Tento kopací míč můžeme označit reklamním textem nebo Vaším firemním logem, může tedy sloužit jako reklamní dárek. Máte zájem dozvědět se více informací o těchto míčích? Neváhejte nás kontaktovat ještě dnes.

Reference: trum001

fandici trumpeta

Fandící trumpeta je jedním z nejběžnějších propagačních předmětů. Fandící trumpetu vám na zakázku potiskneme vámi zvoleným logem či sloganem přesně pro vaši reklamní kampaň.

Reference: toy017

Reklamní hračky pro děti

Vyrábíme všechny druhy reklamních hraček z velice kvalitních materiálu. Tato reklamní hračka, který vypadá jako míč si mohou děti  zároveň přestavěn do jakéhokoliv tvaru. Tyto reklamní dřevěné hračky jsou výborné pro děti ke zlepšení inteligence nebo vám mohou sloužit jen jako dekorace.

Reference: kaleidoscope002

Reklamní krasohled

Tyto reklamní krasohledy jsou velmi jednoduché, jednobarevné. Nabízí se vám tím ale větší plocha pro váš reklamní slogan či logo. Reklamní krasohledy jsou vyrobeny z odolného papíru. S vnitřkem dle Vašeho výběru mohou tyto krasohledy sloužit jako skvělý reklamní dárek. Cena se odvíjí dle vašich požadavků.