Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Vánoční dárky

Vánoční dárky

Nabízíme Vám sváteční osvětlení a dekoraci na zakázku za bezkonkurenční ceny. Označené Vaším firemním logem či nápisem jsou ideálními propagačními či firemními dárky.
Active filters

Reference: CGNA-001

Adventní věnce

Tyto adventní věnce o průměru 60cm jsou vyrobeny z kvalitního PVC a kovové konstrukce a jsou ozdobené různými ornamenty. Tyto adventní věnce jsou voděodolné, můžete je tedy pověsit jak do svého interiéru, tak do venkovních prostor. Naše adventní věnce se stanou elegantním a stylovým doplňkem Vašeho obydlí v čase Vánoc.

Reference: christmas-sock_003

Dekorativní vánoční punčocha

Tato dekorativní vánoční punčocha Vám připomene radostné chvíle z Vašeho dětství. Vytvořte ve svém obydlí příjemnou hřejivou atmosféru během svátků vánočních. Naše dekorativní vánoční punčochy jsou ušity z kvalitní bavlny. Můžeme vyrobit na zakázku s libovolným designem či v libovolné velikosti.

Reference: CGOA-026

Vánoční LED osvětlení

Toto vánoční LED osvětlení vyrobeno z kvalitního PVC přinese do Vašeho bytu kouzlu Vánoc.  Vánoční LED světla s kabelem o délce 1,5m Vám nejen navodí příjemný sváteční pocit, ale šetří vaše výdaje za elektřinu.Toto vánoční LED osvětlení s 20, 35 nebo 50 žárovičkami, v bílé barvě či v různých barvách, je jedinečným doplňkem Vaší sváteční výzdoby.

Reference: CGOA-004

Otec Vánoc

Tato dekorace představující sedícího otce Vánoc je ideální na ozdobení vašeho stolu, okenního parapetu či poličky. Vneste kousek sváteční pohody do vašeho pokoje. Máte zájem o objednání sedícího Otce Vánoc za bezkonkurenční ceny? Kontaktujte nás.

Reference: CGOA-002

Vánoční vonné svíčky

Váš domov bude nejen pěkně vypadat, ale i krásně vonět díky těmto vánočním vonným svíčkám v keramickém podstavci. Tyto vánoční vonné svíčky budou výborným doplnkěm na Vašem svátečním stole či vnesou vánoční atmosféru do Vaší kanceláře. Příjemná vůně těchto svíček navodí pocit harmonie a klidu.

Reference: CHD0816

Vánoční dekorace závěsné

Naše vánoční dekorace závěsné kombinují tvary vánočních vloček a vánočních stromečků. Chcete-li si vychutnat tu pravou vánoční atmosféru, nezapomeňte ozdobit svůj stromeček těmito závěsnými vánočními dekoracemi.

Reference: christmas_tree_01

Vánoční stromek

Dodejte vánočním svátkům tu pravou atmosféru s naším vánočním stromečkem. Tento vánoční stromeček o výšce 213 cm má již připevněné větve, nevyžaduje tedy žádné další úpravy a vy se můžete směle pustit do vlastního zdobení. Tento vánoční stromek z nehořlavého PVC je dodáván společně s plastovým nebo kovovým stojánkem a je uložen v dvojím kartonu.

Reference: CGNA-002

Tradiční adventní věnce

Tyto tradiční adventní věnce o průměru 60cm jsou vyrobeny z kvalitního PVC a kovové konstrukce a jsou ozdobené různými ornamenty. Tyto tradiční adventní věnce jsou voděodolné, můžete je tedy pověsit jak do svého interiéru, tak do venkovních prostor. Naše tradiční adventní věnce se stanou elegantním a stylovým doplňkem Vašeho obydlí v čase Vánoc.

Reference: christmas_tree_05

Vánoční stromek se sněhovým popraškem

Dodejte vánočním svátkům tu pravou atmosféru s naším vánočním stromkem se sněhovým popraškem. Tento vánoční stromek se sněhovým popraškem o výšce 213 cm má již připevněné větve, nevyžaduje tedy žádné další úpravy a vy se můžete směle pustit do vlastního zdobení. Tento vánoční stromek z nehořlavého PVC je dodáván společně s plastovým nebo kovovým...

Reference: christmas-sock_002

Vánoční punčocha

Tato vánoční punčocha Vám připomene radostné chvíle z Vašeho dětství. Vytvořte ve svém obydlí příjemnou hřejivou atmosféru během svátků vánočních. Naše vánoční punčochy jsou ušity z kvalitní bavlny. Můžeme vyrobit na zakázku s libovolným designem či v libovolné velikosti.

Reference: CGOA-028

Světelná vánoční dekorace

Toto světelná vánoční dekorace ve tvaru sněhové vločky je vyrobena z kvalitního PVC. Tato světelná vánoční dekorace s kabelem o délce 1,5m Vám nejen navodí příjemný sváteční pocit, ale šetří vaše výdaje za elektřinu. Tato dekorace s 20, 35 nebo 50 žárovičkami, v bílé barvě či v různých barvách, je jedinečným doplňkem Vaší sváteční výzdoby.