Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Různé reklamní předměty

Různé reklamní předměty

Různé reklamní předměty - havajské sukně a věnce, pouzdra na vizitky a další. Všechny reklamní předměty nabízíme za nejlepší ceny na trhu.

Subcategories

Active filters

Reference: lig00001

LED lampička

LED lampička je velmi kvalitní. LED lampička má stabilní výkon. Tento typ LED lampičky můžete použít pro prezentaci produktů. LED lampička udělá velmi efektní osvětlení.

Reference: kd-84891

Kovová dekorace - šipka

Tato kovová dekorace ve tvaru šipky slouží jako ozdoba na stůl, je rovněž vhodná k zavěšení na klíče. Máte zájem o objednání této kovové dekorace ve tvaru šipky? Kontaktujte naše prodejní oddělení ještě dnes.

Reference: kd-85254

Kovová dekorace

Tato kovová dekorace slouží jako ozdoba na stůl, je rovněž vhodná k zavěšení na klíče. Máte zájem o objednání této kovové dekorace? Kontaktujte naše prodejní oddělení ještě dnes.

Reference: cal002

Příruční kalkulačka

Tuto příruční kalkulačku můžete nosit vždy při sobě, je nepostradatelným pomocníkem při obchodních jednáních. Tato příruční kalkulačka má všechny základní funkce. Na požádání označíme tuto příruční kalkulačku Vaším firemním logem.

Reference: 4KP0006

Pouzdro na vizitky - zlatiště s drážkami

Toto elegantní a stylové pouzdro na vizitky - zlatiště s drážkami je ideální pro uchování Vašich vizitek. Toto pouzdro na vizitky - zlatiště s drážkami označíme Vaším firemním logem či reklamním textem. Toto pouzdro na vizitky - zlatiště s drážkami je praktickým dárkem, který výborně poslouží pro prezentaci Vaší firmy.

Reference: 4KP0005

Pouzdro na vizitky - golfový míček

Toto elegantní a stylové pouzdro na vizitky - golfový míček je ideálním pomocníkem pro uchování Vašich vizitek. Toto pouzdro na vizitky - golfový míček označíme Vaším firemním logem či reklamním textem. Toto pouzdro na vizitky - golfový míček je praktickým dárkem, který výborně poslouží pro prezentaci Vaší firmy.

Reference: 4KP0004

Pouzdro na vizitky - vroubkované

Toto elegantní a stylové pouzdro na vizitky - vroubkované je ideálním pomocníkem pro uchování Vašich vizitek. Toto pouzdro na vizitky - vroubkované označíme Vaším firemním logem či reklamním textem. Toto pouzdro na vizitky - vroubkované je praktickým dárkem, který výborně poslouží pro prezentaci Vaší firmy.

Reference: 4KP0026

Pouzdro na vizitky - EU

Toto jednoduché a stylové pouzdro na vizitky - EU je ideálním pomocníkem pro uchování Vašich vizitek nebo kreditních karet. Toto pouzdro na vizitky - EU označíme Vaším firemním logem či reklamním textem. Toto pouzdro na vizitky - EU je praktickým dárkem, který výborně poslouží pro prezentaci Vaší firmy.

Reference: 4KP0008

Pouzdro na vizitky - lesklé s šedým krytem

Toto jednoduché a stylové pouzdro na vizitky - lesklé s šedým krytem je ideálním pomocníkem pro uchování Vašich vizitek nebo kreditních karet. Toto pouzdro na vizitky - lesklé s šedým krytem označíme Vaším firemním logem či reklamním textem. Toto pouzdro na vizitky - lesklé s šedým krytem je praktickým dárkem, který výborně poslouží pro prezentaci...

Reference: kd-84890

Kovová dekorace - kříž

Tato kovová dekorace ve tvaru kříže slouží jako ozdoba na stůl, je rovněž vhodná k zavěšení na klíče. Máte zájem o objednání této kovové dekorace ve tvaru kříže? Kontaktujte naše prodejní oddělení ještě dnes.

Reference: 4OS0012

Kartáč + lžíce

Tento kartáč na šaty s obouvací lžící je praktickým pomocníkem nejen na cestách. Tento kartáč se lžící je velmi skladný, můžete jej tedy nosit stále při sobě. Tento předmět má zároveň dostatečně velkou plochu pro umístění Vašeho loga nebo reklamního textu, může tedy sloužit jako velmi praktický reklamní dárek.