Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Propagační boxy na víno
Propagační boxy na víno

Propagační boxy na víno

Nabízíme krabice na víno pro účely propagace za bezkonkurenční ceny. Na krabice na víno je možné vytisknout logo i jiné reklamní sdělení.
Active filters

Reference: Wine03

Reklamní box na víno

Reklamní box na víno má nápaditý design z pěkného dřeva. Tento reklamní box na víno je typický vnitním uspořáním. Reklamní box na víno je rozdělen do tří částí - na lahev a dvě pro doplňky. Reklamní box na víno je bezpochyby vynikajícím dárkem.  

Reference: Wine02

Krabice na víno

Krabice na víno je stylový doplňek. Tělo krabice na víno je z dřevěných latěk. Krabice na víno se hodí pro propagační účely jakéhokoli druhu.

Reference: Wine08

Reklamní stojan na víno

Reklamní stojan na víno je z pěkného dřeva s nátěrem. Reklamní stojan na víno má prostor pro potištění logem. Reklamní stojan na víno má na boku přesku pro bezpečný přenos lahví.

Reference: Wine04

Propagační obal na víno

Propagační obal na víno je ze surového dřeva. Tento propagační obal na víno může unést dvě lahve. Propagační obal na víno má okénka, ve kterých jsou vidět viněty lahví. Nahoře má propagační obal na víno ucho z provázku.

Reference: Wine05

Reklamní obal na víno

Reklamní obal na víno je z kvalitního dřeva. Reklamní obal na víno je vysoký a má okénko pro prezentaci značky. Nabízíme reklamní obal na víno na jednu nebo dvě lahve. Reklamní obal na víno dodáváme za bezkonkurenční cenu.

Reference: Wine06

Reklamní boxy na víno

Reklamní boxy na víno mají speciální hexagonální tvar. Tyto reklamní boxy na víno jsou úzké a se sklápěcím víkem. Nabízíme reklamní boxy na víno v různých barvách pro Vaše potřeby. Reklamní boxy na víno nyní dodáváme za bezkonkurenční cenu.

Reference: Wine07

Propagační krabice na víno

Propagační krabice na víno je velmi originální způsob prezentace lahve. Propagační krabice na víno je ze surového dřeva. Tato propagační krabice na víno má bezpečné zavírání na dva patenty. Na víko propagační krabice na víno je možné vytisknout jekékoli logo nebo sdělení.

Reference: Wine09

Propagační boxy na víno

Propagační boxy na víno jsou vynikající pro prezentaci produktů. Propagační boxy na víno mají historický vzhled. Na víku mají propagační boxy na víno velký prostor pro reklamní sdělení.

Reference: Wine01

Krabice na víno s reklamou

Krabice na víno s reklamou z lakovaného dřeva. Tato krabice na víno s reklamou je skvělá pro prezentaci vína nebo šampaňského. Krabice na víno s reklamou nyní nabízíme za bezkonkurenční cenu.