Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Šálky a hrníčky
Šálky a hrníčky

Šálky a hrníčky

Zhotovímé Vám keramické hrníčky na zakázku za bezkonkurenční ceny. S potiskem firemního loga nebo reklamního textu získáte vhodný propagační či firemní dárek pro každou příležitost.
Active filters

Reference: STJB-003

Reklamní kouzelný hrníček

Reklamní kouzelný hrníček z naší nabídky je vyroben z kvalitní keramiky se speciální barvou, která oxiduje. Díky tomu tento keramický kouzelný hrníček změní barvu i obrázky, jakmile do něho nalijete horkou tekutinu.

Reference: cup5

Reklamní šálek

Tento hnědý reklamní šálek je vyroben z kvalitní keramiky. Tento stylový reklamní šálek bude na očích každý den během přestávky na kávu. 

Reference: cup011

Hrnecek

Další námi nabízený hrneček může být právě tím hrnečkem pro vaše přátelé nebo pro vaši firmu jako reprezentativní předmět, díky svému návrhu, který je možné na hrneček natisknout.

Reference: ab-17

hrnek na kavu

Máme pro vás klasický hrnek na kávu žluté barvy a glazurovaného provedení. Jednobarevný hrnek na kávu nabízí široký prostor pro vaši reklamu či slogan.

Reference: ab-16

hrnek na kavu

Klasický hrnek na kávu černé barvy a glazurovaného provedení. Jednobarevný hrnek na kávu nabízí široký prostor pro vaši reklamu či slogan.

Reference: ab-14

hrnek na kavu

Námi nabízený hrnek na kávu či čaj vyroben z kvalitní keramiky je s příjemným květinovým motivem. Zajisté s tímto hrnkem na kávu potěšíte na pracovišti, kde navíc tento hrnek může být obohacen například o vaše logo.

Reference: cup013

hrnky

Tyto klasické keramické hrnky vám nabízíme na výběr v několika barvách. Jsou hezkého barevného designu a navíc máte možnost mít tyto hrnky jako skvělý propagační předmět při natisknutí loga či symbolu vaší firmy.

Reference: cup010-1

kelimky

Kelímky se hodí při každé příležitosti. Kelímky můžete je použít jak při pořádané párty, pracovním jednání, veletrzích či jen jako propagační předmět.

Reference: cup-paper

kelimek

Tento papírový kelímek je vhodný pro použití při venkovních veletrzích či kampaních. Právě tehdy oceníte jeho lehký papírový materiál.

Reference: taw001

porcelanove nadobi

Nabízíme vám set porcelánového nádobí. Set obsahuje konvičku, šálek a cukřenku s mlékovkou. Tento set porcelánového nádobí zajisté potěší jako dárek, ale i příjemně ozdobí váš stůl při slavnostních událostech.

Reference: cup107

Reklamní průhledný hrnek

Tyto reklamní průhledné hrnky nabízíme v různých velikostech, designech a barevných kombinacích. Reklamní průhledné hrnky potiskneme firemním logem či reklamním nápisem dle požadavků zákazníka. Reklamní průhledné hrnky z naší nabídky budou originálním dárkem pro Vaše přátele či obchodní partnery.

Reference: cup4

Propagační šálky

Propagační šálky z naší nabídky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního keramického materiálu. Tyto propagační šálky s bílým vnitřkem a červeným ouškem budou krásným dárkem pro Vaše přátele.