Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Kuchyňské potřeby
Kuchyňské potřeby

Kuchyňské potřeby

Nabízíme Vám kuchyňský set za bezkonkurenční cenu. Kuchyňský set Vám na zakázku označíme firemním logem nebo reklamním textem. Získáte tak nápaditý dárek vhodný pro různé propagační nebo firemní příležitosti.
Active filters

Reference: chn001

Nože na sýr

Nože na sýr dodáváme v soupravě s dřeveným prkýnkem. Nože na sýr jsou každý na jiný druh sýra. Rukojeť každého nože na sýr se pohodlně drží. Vychutnejte si své oblíbené sýry s pomocí speciálního nože na sýr.

Reference: 4OS0007

Otvírák na lahve ovál

Kovový otvírák na lahve oválného tvaru. Kovový otvírák na lahve je oblíbeným dárkem, který se neztratí v žádné domácnosti. Náš kovový otvírák na lahve má velmi jednoduchý a vkusný design, můžete připnout na klíče.

Reference: 4OS0006

Otvírák na lahve elipsa

Kovový otvírák na lahve ve tvaru elipsy. Kovový otvírák na lahve je oblíbeným dárkem, který je užitečný v každé domácnosti. Náš kovový otvírák na lahve ve tvaru elipsy má velmi jednoduchý a vkusný design.

Reference: TPVes001

Párátka

Dóza na párátka ve tvaru vejce. Dóza na párátka může být zajímavý reklamní předmět. Pro více detailů o zakázkové výrobě dózy na párátka nás kontaktujte.

Reference: TPVes003

Krabička na párátka

Krabička na párátka z plastu v různých barvách. Krabička na párátka může být zajímavý reklamní předmět. Pro více detailů o zakázkové výrobě krabičky na párátka nás kontaktujte.

Reference: spoo1

Lžičky

Lžičky na med, kávu, čaj. Tyto lžičky mají speciální tvar pro uchycení na stěně nádobky na med nebo hrníčku. Naše lžičky jsou ideální reklamní dárek za nízké náklady. Přejete si objednat lžičky pro vaši firmu? Kontaktujte nás ihned.

Reference: hub01pse

Houbička na mytí nadobí

Houbička na mytí nadobí v různých variantách. Houbička na mytí nadobí na zakázku pro vaše propagační účely. Pokud vás zaujala tato houbička na mytí nadobí, kontaktujte nás pro více informací.

Reference: chn002

Nože dárkové

Sada do kuchyně je sestava o 6 kusech. Naše sada do kuchyně je z kvalitní nerezové oceli. V sadě do kuchyně jsou nože, špachtle a prkýnko ze dřeva. Rukojeť všech všech pomůcek v sadě do kuchyně jsou velmi příjemné a pohodlné.

Reference: ker100

Otvírák na pivo

Tento otvírák na pivo je praktickým pomocníkem do každé domácnosti. Tento otvírák na pivo můžeme označit Vaším logem a může tak sloužit jako reklamní dárek pro Vaše obchodní partnery. Máte zájem o objednání těchto otvíráků na pivo? Kontaktujte náš prodejní tým.

Reference: hub02pse

Hubka na mytí nádobí

Hubka na mytí nádobí v různých variantách. Hubka na mytí nádobí na zakázku pro vaše propagační účely. Pokud vás zaujala tato hubka na mytí nádobí, kontaktujte nás pro více informací.

Reference: chn004

Nerezové nože

Nerezové nože v soupravě o 2 kusech. Tyto nerezové nože mají plastovou střenku. Nerezové nože nabízíme i v dalších tvarech a velikostech. Barvy a velikosti pro nerezové nože můžeme dodat podle Vašich požadavků.