Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Domácí textil
Domácí textil

Domácí textil

Nabízíme Vám polštářky za bezkonkurenční ceny. Polštářky Vám na zakázku potiskeme firemním logem či reklamním textem. Získáte tak milý propagační nebo firemní dárek.
Active filters

Reference: pill00004

Anatomický polštář

Anatomický polštář je z jemné bavlny. Tento anatomický polštář je ideální na cesty. Anatomický polštář je skladný a vejde se do každého zavazadla. Nyní nabízíme anatomický polštář za výhodnou cenu.

Reference: slipper00001

Papuče

Papuče jsou z kvalitní bavlny příjemné na dotek. Tyto papuče jsou hlavně pro domácí použití, ale hodí se i pro zajištění pohodlí na cestách. Barvy a vzor papučí je možné zhotovit na zakázku podle Vašich představ.

Reference: hol00001

Stojan na noviny

Stojan na noviny je z bavlny a dřevěného rámu. Tyto stojany na noviny jsou perfektní pro udržení novin a časopisů v pořádku. Stojan na noviny nabízíme s různými vzory a barvami.

Reference: pill00001

Dekorativní polštáře

Dekorativní polštáře mají různé tvary: srdce, čtverec, obdélník a další. Díky krajce jsou naše dekorativní polštáře velmi elegantní doplněk nteriéru. Dekorativní polštáře můžeme upravit podle Vašich představ.

Reference: pill00002

Souprava polštářů

Tato souprava polštářů obsahuje 4 různé věci. V souprava polštářů najdete 1 krabičku na ubrousky a 3 polštáře. Každý polštář v této soupravě polštářů má jiný tvar. Souprava polštářů dodá elegantní nádech obýváku i ložnici.

Reference: pill00003

Polštáře na zakázku

Polštáře na zakázku jsou z kvalitní bavlny. Tyto polštáře na zakázku dodáváme v různých tvarech. Jedním příkladem je polštář na zakázku ve tvaru kosti, který byl zhotoven na přání zákazníka.

Reference: glove001

Reklamní termorukavice

Tato reklamní termorukavice je nabízena v různých designech a barevných kombinacích. Reklamní termorukavice potiskneme firemním logem či reklamním nápisem dle požadavků zákazníka. Reklamní termorukavice z naší nabídky bude originálním dárkem pro Vaše přátele či obchodní partnery.

Reference: bla001

Reklamní ručníky

Tyto reklamní ručníky nabízíme v různých velikostech, designech a barevných kombinacích. Reklamní ručníky potiskneme firemním logem či reklamním nápisem dle požadavků zákazníka. Reklamní ručníky z naší nabídky budou originálním dárkem pro Vaše přátele či obchodní partnery.

Reference: ptr01

Nafukovací polštářek

Tento nafukovací polštář je vyroben z jemného materiálu, příjemného na omak. Tento nafukovací polštář je ideální na cesty, je totiž skladný a vejde se do každého zavazadla. Tento nafukovací polštář nabízíme za velmi výhodnou cenu.