Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Sluneční brýle
Sluneční brýle

Sluneční brýle

Nabízíme sluneční brýle na míru za zaručeně nejnižší ceny. Na zakázku vám na tyto sluneční brýle vytiskneme firemní logo nebo reklamní slogan. Švihadla jsou perfektním propagačním předmětem nebo firemním dárkem.
Active filters

Reference: glasses3

Sluneční brýle s kovovými obroučkami

Vlastnosti slunečních brýlí s kovovými obroučkami: jsou lehké, kovové obroučky mají dlouhou životnost a sklíčka brýlí jsou z polykarbonátu, který je odolný proti poškrábání.Sluneční brýle s kovovými obroučkami jsou elegantní a perfektně chrání oči před slunečním zářením.

Reference: glasses4

Sluneční brýle

Vlastnosti slunečních brýlí: jsou lehké, obroučky mají dlouhou životnost a sklíčka brýlí jsou z polykarbonátu, který je odolný proti poškrábání. Sluneční brýle jsou elegantní a perfektně chrání oči před slunečním zářením.

Reference: glasses2

Promo sluneční brýle

Promo sluneční brýle mají obroučky z mědi a niklu. Promo sluneční brýle jsou elegantní a perfektně chrání oči před slunečním zářením. Promo sluneční brýle vyhovují testům odolnosti proti nárazu. Promo sluneční brýle neobsahují látky, které dráždí pokožku.

Reference: glasses-08

Pánské sluneční brýle

Pánské sluneční brýle mají obroučky z mědi a niklu. Pánské sluneční brýle mají skvělý design a perfektně chrání oči před slunečním zářením. Pánské sluneční brýle vyhovují testům odolnosti proti nárazu. Pánské sluneční brýle neobsahují látky, které dráždí pokožku.

Reference: glasses-09

Dámské sluneční brýle

Nabízíme jedinečné dámské sluneční brýle. V těchto dámských slunečních brýlích jsou ženy ještě atraktivnější. Skla dámských slunečních brýlí jsou odolná proti UVA a UVB záření a proti poškrábání.

Reference: glasses-10

Sluneční brýle na míru

Nabízíme jedinečné sluneční brýle na míru. V těchto dámských slunečních brýlích na míru jsou ženy ještě atraktivnější. Skla dámských slunečních brýlí na míru jsou odolná proti UVA a UVB záření a proti poškrábání.

Reference: glasses-11

Módní sluneční brýle

Módní sluneční brýle jsou jednoduché a přesto stylové. Módní sluneční brýle jsou odolné vůči UVA a UVB záření, jsou kvalitní sa mají dlouhou životnost. Módní sluneční brýle jsou k dostání v různých barvách a jsou velmi oblíbené mezi ženami i mladými dívkami.

Reference: glasses-12

Lyžařské brýle

Skla lyžařských brýlí jsou vyrobena z dvojité vrstvy polykarbonátu. Lyžařské brýlevyužijete i v mlze, jsou velmi odolné. Obroučka lyžařských brýlí je měkká. Díky řemínku selyžařské brýle dají přizpůsobit velikosti hlavy.

Reference: glasses1

Propagační sluneční brýle

Propagační sluneční brýle jsou dodávány v různých barvách dle přání zákazníka. Propagační sluneční brýle se hodí pro různé outdoorové aktivity. S těmito propagačnímipředměty potěšíte své stávající i potenciální zákazníky.