Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Slunečníky a stany
Slunečníky a stany

Slunečníky a stany

Nabízíme slunečníky a stany za nejnižší ceny. Na zakázku vám na tyto výrobky vytiskneme vaše logo. Díky těmto výrobkům budete mít při propagaci zaručeně úspěch.
Active filters

Reference: AD Umbrella1

Promo slunečník

Promo slunečník je jedním z našich nejprodávanějších produktů. Promo slunečník využijete při pořádání různích venkovních akcí.  Promo slunečník má bíle lakovanou konstrukci, kterou snadno roztáhnete a stáhnete.

Reference: tent2

Promo stan

Na zakázku vám na promo stan sítotiskem vytiskneme vaše logo nebo reklamní slogan. Promo stan dodáváme v devíti barevných provedeních. Promo stan dodáváme s různými bočními stěnami. Zákazník si výbírá  ze standardních bočních stěn, z bočních stěn s oknem, bočních stěn se vchodem na zip atd.

Reference: tent11

Přenosný stan

Přenosný stan je polyesteru. Konstrukce přenosného stanu je vyrobena z hliníku. Přenosný stan je vodotěsný a zároveň odolný proti vysokým teplotám. Přenosný stan složíte a rozložíte během několika minut.

Reference: AD Umbrella5

Slunečník

Slunečník je vyroben z pevné oceli s dlouhou životností. Látka použitá na slunečník je vyrobena z polyesteru.  Díky jednoduchému stojanu můžete tento slunečník snadno přenášet tam, kde je právě potřeba. Slunečník vás ochrání jak před slunečním zářením, tak před občasnými přeháňkami.

Reference: tent1

Stan Pagoda

Stan Pagoda je z polyesteru. Konstrukce stanu Pagoda je vyrobena z hliníku. Skládací stan Pagoda je vodotěsný a zároveň odolný proti vysokým teplotám. Stan Pagoda složíte a rozložíte během několika minut.

Reference: Umbrella2

Reklamní slunečník

Reklamní slunečník je vyroben z pevné oceli s dlouhou životností. Látka použitá nareklamní slunečník je vyrobena z hustě tkaného polyesteru.  Díky jednoduchému stojanu můžete tento slunečník snadno přenášet tam, kde je právě potřeba. Slunečník vás ochrání jak před slunečním zářením, tak před občasnými přeháňkami.

Reference: Umbrella3

Slunečník s potiskem

Slunečník s potiskem je vyroben z pevné oceli s dlouhou životností. Látka použitá na slunečník je hustě tkaný polyester.  Díky jednoduchému stojanu můžete tento slunečník s potiskem snadno přenášet tam, kde je právě potřeba. Slunečník s potiskem vás ochrání jak před slunečním zářením, tak před občasnými přeháňkami.

Reference: Umbrella4

Golfový slunečník

Golfový slunečník je vyroben z kvalitního polyesteru. Konstrukci golfového slunečníku tvoří 8 kovových tyčí. Golfový slunečník je ideální na ochranu před slunečním zářením při hraní golfu nebo jiných outdoorových aktivitách.

Reference: Umbrella5

Propagační slunečník

Propagační slunečník je vyroben z hustě tkaného polyesteru. Konstrukce propagačníhoslunečníku je vyrobena z lehkého hliníku s dlouhou životností. Díky jednoduchému stojanu můžete tento propagační slunečník snadno přenášet tam, kde je právě potřeba. Propagační slunečník vás ochrání jak před slunečním zářením, tak před občasnými přeháňkami.

Reference: Umbrella6

Slunečník na zakázku

Slunečník na zakázku je vyroben z hustě tkaného polyesteru. Konstrukce slunečníku na zakázku je vyrobena z lehkého hliníku s dlouhou životností. Díky jednoduchému stojanu můžete tento slunečník na zakázku snadno přenášet tam, kde je právě potřeba.

Reference: tent_13

Skládací stan

Skládací stan je vyroben z polysteru. Konstrukce skládacího stanu je z hliníku. Skládacístan je vodotěsný a odolný proti vysokým teplotám. Pokud jej necháte stát venku po delší dobu, stanu se nic nestane.