Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Karabiny a rollerů
Karabiny a rollery

Karabiny a rollerů

Nabízíme vám dárkové karabiny za skvělé ceny. Na zakázku vám na ně vytiskneme vaše logo, logo výrobku nebo reklamní slogan. Karabiny se výbnorně hodí jako propagační předmět.
Active filters

Reference: buckle11

Karabina se svítilnou

Karabina se svítilnou je vyrobena z aluminiového materiálu. Karabina se svítilnou má všechny vlastnosti, které potřebujete. Karabinu se svítilnou nabízíme za skvělou cenu. Najděte si ve tmě svou cestu s pomocí naší karabiny se svítilnou. Svítilnu lehkým pootočením zapnete nebo vypnete.

Reference: alpenstock2

Vycházková hůl

Vycházková hůl je výborným pomocníkem při horské turistice nebo jiných outdoorových aktivitách. Díky naší vycházkové holi nebudete mít problém s udržením rovnováhy.

Reference: buckle01

Dárková karabina

Dárková karabina je vyrobena z kvalitního aluminiového materiálu. Vaše logo můžeme na tuto dárkovou karabinu vyrýt nebo vytisknout sítotiskem.

Reference: buckle03

Karabina s kompasem

Karabina s kompasem se dá zavěsit na pásek, batoh nebo jiné outdoorové příslušenství. Na tuto karabinu s kompasem vám na zakázku laserem vyryjeme vaše logo nebo propagační slogan.

Reference: buckle04

Sportovní karabina

Sportovní karabina je vyrobena z kvalitního aluminiového materiálu. Na sportovní karabinuvám na zakázku sítotiskem vytiskneme nebo laserem vyryjeme vaše logo nebo reklamní slogan.

Reference: buckle05

Aluminiová karabina

Aluminiová karabina je vyrobena z kvalitního aluminiového materiálu. Na aluminiovou karabinu vám na zakázku sítotiskem vytiskneme nebo laserem vyryjeme vaše logo nebo reklamní slogan.

Reference: buckle06

Karabina na míru

Karabina na míru je vyrobena z kvalitního aluminiového materiálu. Na naši karabinu na míru vám na zakázku sítotiskem vytiskneme nebo laserem vyryjeme vaše logo nebo reklamní slogan.

Reference: buckle07

Karabina se šroubováním

Karabina se šroubováním je vyrobena z kvalitního aluminiového materiálu. Na naši karabinu se šroubováním vám na zakázku sítotiskem vytiskneme nebo laserem vyryjeme vaše logo nebo reklamní slogan.

Reference: buckle08

Promo karabina se šroubováním

Promo karabina se šroubováním je vyrobena z kvalitního aluminiového materiálu. Na naši promo karabinu se šroubováním vám na zakázku sítotiskem vytiskneme nebo laserem vyryjeme vaše logo nebo reklamní slogan.