Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Nafukovací matrace a kruhy
Nafukovací matrace a kruhy

Nafukovací matrace a kruhy

Nabízíme Vám nafukovací lehátka a matrace za bezkonkurenční ceny. Označené Vaším firemním logem nebo reklamním sloganem mohou sloužit jako reklamní dárky.

Subcategories

Active filters

Reference: Swim Rings06

Nafukovací vesta

Tato dětská nafukovací vesta s pohodlným límcem ochrání Vaše děti v bazénu. Jednoduše se připne pomocí dvou nastavitelných přezek. Tuto nafukovací vestu snadno připnete a pohodlně odepnete. Tato nafukovací vesta je lehká a snadno uskladnitelná, je tedy ideální na cesty.

Reference: Swim Rings01

Nafukovací lehátko na zakázku

Toto nafukovací lehátko na zakázku vyrobeno z odolného PVC označíme Vaším firemním logem nebo reklamním sloganem. Toto nafukovací lehátko pro Vás vyrobíme v jakémkoli tvaru, velikosti a barvě. Toto nafukovací lehátko má nosnost až 100 kg a je ideální pro osvěžení v horkých letních dnech.

Reference: Swim Rings04

Reklamní plovací kruh

Tento reklamní plovací kruh je vyrobený z vysoce kvalitního PVC. Tento reklamní plovací kruh nabízíme v různých velikostech a barvách. Tento reklamní plovací kruh je ideální pro Vaše promoční aktivity. Můžete navrhnout vlastní design.

Reference: Swim Rings02

Nafukovací kruh

Tento nafukovací kruh je vyrobený z pevného a kvalitního PVC. Tento nafukovací kruh obsahuje bezpečnostní ventilek, podélné vnitřní švy a je vhodný pro děti od 3 let. S tímto nafukovacím kruhem si Vaše ratolesti užijí spoustu zábavy. Tento nafukovací kruh můžeme označit Vaším logem nebo reklamním textem.

Reference: Swim Rings03

Nafukovací plavecký kruh

Tento nafukovací plavecký kruh je vyrobený z pevného a kvalitního PVC. Tento nafukovací plavecký kruh obsahuje bezpečnostní ventilek, podélné vnitřní švy a je vhodný pro děti od 3 let. S tímto nafukovacím plaveckým kruhem si Vaše ratolesti užijí spoustu zábavy. Tento nafukovací plavecký kruh můžeme označit Vaším logem nebo reklamním textem.

Reference: Swim Rings05

Reklamní nafukovací matrace

Tato reklamní nafukovací matrace je vyrobena z kvalitního a odolného PVC. Tuto nafukovací matraci můžeme označit vaším firemním logem a může se tak stát vhodným prostředkem pro Vaši reklamní kampaň nebo atraktivním reklamním dárkem. Tuto reklamní nafukovací matraci vyrobíme v jakémkoli tvaru, velikosti a barvě. Tato reklamní nafukovací matrace má nosnost...

Reference: Swim Rings07

Nafukovací rukávky

Tyto nafukovací rukávky jsou určeny pro děti od 3 let. Označené Vaším firemním logem, tyto nafukovací rukávky mohou sloužit jako reklamní dárky, které potěší Vaše ratolesti v horkých letních dnech. Tyto nafukovací rukávky jsou vyrobeny z odolného PVC a jsou dostupné v různých velikostech, tvarech a barvách.