Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Nafukovací hračky
Nafukovací hračky

Nafukovací hračky

Nabízíme Vám nafukovací míče a jiné hračky za bezkonkurenční ceny. Označené Vaším firemním logem nebo reklamním textem poslouží jako atraktivní reklamní dárky.

Subcategories

Active filters

Reference: balloon

Nafukovací míč

Tento nafukovací míč je vhodný k vodě a na pláž pro zpříjemnění horkých letních dnů. Tento nafukovací míč můžeme označit reklamním textem či Vaším logem a může sloužit jako reklamní dárek. Máte zájem o objednání těchto pestrobarevných nafukovacích míčů? Neváhejte nás kontaktovat.

Reference: Toys0010

Nafukovací pohovka

Nafukovací pohovka s různými designy a různými velikostmi pro děti i dospělé. Tato pohodlná pohovka má omyvatelný povrch. Rychlé nafukovaní a snadné vyfukovaní pro úklid. Tuto nafukovací pohovku můžeme označit Vaším firemním logem nebo reklamním textem, je ideální pro reklamní účely. Máte-li zájem o více informací o těchto nafukovacích pohovkách,...

Reference: bea003

Nafukovací míč

Tento nafukovací míč nabízíme v různých velikostech a barvách. Tento nafukovací míč můžeme označit reklamním textem či firemním logem dle Vašeho přání, může tedy sloužit  jako milý reklamní dárek. Máte zájem o více informací o těchto nafukovacích míčích? Neváhejte nás kontaktovat.

Reference: Toys0003

Nafukovací kladivo

Toto nafukovací kladivo je vyrobeno z kvalitního PVC. Toto nafukovací kladivo je bezpečné a je ideálním dárkem pro děti a pro pobavení na dětských party. Neváhejte a objednejte si tato nafukovací kladiva ještě dnes.