Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Pouzdra na štítky a průkazky
Pouzdra na štítky a průkazky

Pouzdra na štítky a průkazky

Nabízíme pouzdra na štítky a průkazky za nejnižší ceny. Na zakázku vám na tyto výrobky vytiskneme vaše firemní logo. Díky těmto výrobkům budete mít při propagaci vaší firmy zaručeně úspěch.
Active filters

Reference: label19

Pouzdro na štítek

Pouzdro na štítek s kovovým úchytem je pečrfektním pomocníkem na cestách. Díky pouzdru na štítek rychle najdete mezi ostatními svá zavazadla.

Reference: label2

Pouzdro na identifikační kartu

Pouzdro na identifikační kartu se šňůrou na krk, jejíž délku je možno upravit, zaručeně využije každá firma. Díky pouzdru na identifikační kartu se zabrání jejímu poškození nebo ztrátě.

Reference: label3

Kožené pouzdro na štítky

Kožené pouzdro na štítek s krátkým koženým páskem je perfektním pomocníkem na cestách. Díky koženému pouzdru na štítek rychle najdete svá zavazadla. Pokud bude mít někdo stejné zavazadlo jako vy, budete  díky koženému pouzdru na štítek schopni bezpečně určit, které zavazadlo je vaše.

Reference: label4

Pouzdro na průkazku

Pouzdro na průkazku s kovovým přívěskem se perfektné hodí pro firmy s více zaměstananci. Díky tomuto pozdru je průkazka dobře viditelná. Pouzdro průkazku také chrání, takže zůstane dlouho jako nová.

Reference: label6

Pouzdro na průkazku se šňůrou

Pouzdro na průkazku se šňůrou, jejíž délku si můžete nastavit dle svých potřeb, nabízíme v mnoha různých barvách. Pouzdro na průkazku se šňůrou je vybaveno karabinou, takže jej můžete zavěsit např. na poutko u kalhot a pouzdro neztratíte.

Reference: label5

Pouzdro na cedulku

Pouzdro na cedulku je perfektním pomocníkem na cestách. Díky pouzdru na cedulku rychle najdete svá zavazadla. Pokud bude mít někdo stejné zavazadlo jako vy, budete  díky pouzdru na cedulku schopni bezpečně určit, které zavazadlo je vaše.

Reference: label7

Promo kožená peněženka

Díky promo kožené peněžence budete mít mince a bankovky stále pohromadě a v pořádku. Promo kožená peněženka je na zip a je vybavená šňůrkou, takže ji v podstatě nemůžete ztratit.

Reference: label1

Reklamní pouzdro na cedulku

Reklamní pouzdro na cedulku s krátkým koženým páskem je perfektním pomocníkem na cestách. Díky reklamnímu pouzdru na cedulku najdete svá zavazadla v podstatě okamžitě. Pokud bude mít někdo stejné zavazadlo jako vy, budete  díky reklamnímu pouzdru na cedulku schopni bezpečně určit, které zavazadlo je vaše.

Reference: label8

Pouzdro na pas

Pouzdro na pas není drahé a díky němu můžete mít svůj pas stále při sobě. Pouzdro na pas má také šňůrku, za kterou si jej můžete pověsit na krk.

Reference: label11

Promo pouzdro na štítky

Promo pouzdro na štítky je perfektním pomocníkem na cestách. Díky promo pouzdru na štítky rychle najdete svá zavazadla. Pokud bude mít někdo stejné zavazadlo jako vy, budete díky promo pouzdru na štítky bezpečně určit, které zavazadlo je vaše.