Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Otvíráky a zátky na víno
Otvíráky a zátky na víno

Otvíráky a zátky na víno

Vyberte si z nabídky otvíráků a zátek na víno ten pravý dárkový nebo reklamní předmět. Na všechny je možné umístit firemní logo či jakoukoli reklamu.

Subcategories

Active filters

Reference: opener_001

Nerezový set na víno s potiskem

Tento nerezový set na víno je z vysoce kvalitní nerezové oceli. Set obsahuje vývrtku, zátku a to celé v krásné nerezové krabičce. Tímto nerezovým setem potěšíte každého, obzvláště necháte-li si od nás potisknout tuto nerezovou krabičku svým logem pro své obchodní partnery. Rozměry dárkové krabičky: 16 x 13 x 6 cm

Reference: sad03

vyvrtka

Tato nerez vývrtka obsahuje v sadě zároveň placatka také z kvalitního nerez materiálu a zátku pro ponechání otevřené lahve v lednici. Vývrtka s kompletním příslušenstvím je baleno v dárkové krabičce.

Reference: GS-CHW-019

Ovocné pastilky v potištěném obalu

Ovocné nebo mentolové pastilky v papírové obalu potištěném dle Vašeho grafického zadání. Ovocné pastilky v blistru po 36ks a potištěném obalu jako sladké osvěžení na recepci hotelu, společnosti nebo firemní stánek na veletrhu. 

Reference: sad06

Otvírák v sadě

Oblíbený dárek je otvírák v sadě. V naší nabídce najdete otvírák v sadě s butylkou. Otvírák v sadě je v umístěn elegantní krabičce.

Reference: 4NO0009

Nožík s vývrtkou a otvírákem

Nožík s vývrtkou a otvírákem s dřevěnou rukojetí. Nožík s vývrtkou a otvírákem je oblíbeným dárkem pro každého milovníka vína. Tento nožík s vývrtkou a otvírákem má jedoduchý a praktický mechanismus pro pohodlné otvírání lahví.

Reference: otv001

Otvírák na víno

Otvírák na víno dvoupolohový. Otvírák na víno je oblíbeným dárkem pro každého milovníka vína. Tento otvírák na víno má praktický mechanismus pro pohodlné otvírání lahví.

Reference: sad01

Sady na víno

Sady na víno z nerezu. Sady na víno jsou oblíbeným dárkem pro každého milovníka vína. Sady na víno obsahují designovou zátku na lahev v dekorativní krabičce.

Reference: sad02

Sada na víno

Sada na víno z nerezu. Sada na víno je oblíbeným dárkem pro každého milovníka vína. Sada na víno obsahuje dvě designové zátky na lahev.

Reference: vsad01

Vinná sada

Vinná sada z nerezu. Vinná sada je oblíbeným dárkem pro každého milovníka vína. Vinná sada obsahuje dvě designové zátky na lahev.

Reference: sad04

Zátka na víno

Zátka na víno z nerezu. Zátka na víno je oblíbeným dárkem pro každého milovníka vína. Nabízíme zátku na víno v sadě s placatkou. Tato zátka na víno je zejména vhodná pro pány milovníky vína. 

Reference: GS-FK06

Dárkový přívěsek na klíče miniaturní cestovní vývrtka - Aeskulapovu hůl . Cestovní otvírák na víno.

Dárkový přívěsek na klíče miniaturní cestovní vývrtka svým designem připomíná odvěký znak lékařů a farmaceutů - Aeskulapovu hůl . Cestovní otvírák na víno. Tato expediční vývrtka je svým designem předurčena jako originální dárek nejen pro všechny lékaře, farmaceuty a cestovatele, ale jistě potěší každého milovníka vína.