Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Plastové tašky
Plastové tašky

Plastové tašky

Nabízíme Vám nákupní plastové tašky na zakázku za bezkonkurenční ceny. Vhodným potiskem Vašeho firemního loga nebo reklamy plní nákupní plastové tašky účel propagace na 100%.
Active filters

Reference: GS-BAG-045

Reklamní nákupní tašky

Tyto reklamní plastové nákupní tašky s potiskem mohou být vyrobeny z různých materiálů - PP, PVC nebo PE. Jsou odolné a dostatečně pevné pro opakované používání. Reklamní nákupní tašky z naší nabídky jsou oblíbené pro svůj moderní vzor a průhledná držadla.

Reference: GS-BAG-046

Zipové igelitové sáčky

Rychlouzavírací zipové igelitové sáčky jsou na ukládání drobností, jak v domácnosti, tak v kanceláři. Tyto zipové igelitové sáčky nabízíme v několika různých velikostech.

Reference: GS-BAG-047

Plastové tašky s logem

Plastové tašky s vyseknutými průhmaty pro příjemné přenášení. Tyto plastové tašky s logem jsou průhledné bílé barvy, kdy je ale možné zvolit si barvu tašky.

Reference: GS-BAG-050

Taška s logem

Tato taška s logem je vyrobena z umělého materiálu. Dno této tašky je skládací pro její větší vnitřní prostor. Taška s logem má dvě velké uši na pohodlnější přenášení.

Reference: GS-BAG-052

Reklamní igelitová nákupní taška

Reklamní igelitová nákupní taška z naší nabídky: 1) Materiál: PVC 2) Povrchová úprava: kluzná nebo nekluzná 3) Tisk: 2 barvy 4) Potisk na tašce: libovolný dle požadavku zákazníka 5) Balení: dle požadavku zákazníka

Reference: GS-BAG-054

Reklamní taška typu "košilka"

Nabízíme reklamní tašku typu "košilka": 1) Materiál: PVC 2) Povrchová úprava: kluzná nebo nekluzná 3) Tisk: 2 barvy 4) Potisk tašky: libovolný dle požadavku zákazníka 5) Balení: dle požadavku zákazníka  

Reference: GS-BAG-055

Reklamní taška s průhmatem

Reklamní tašky s průhmatem jsou vyrobeny z plastového materiálu, který je vhodný pro opakované používání. Námi nabízené igelitové tašky mají zpevněný průhmat pro zajištění dostatečné pevnosti.

Reference: GS-BAG-056

Promo plastové tašky

Nabízíme promo plastové tašky: 1) Materiál: PVC 2) Povrchová úprava: kluzná nebo nekluzná 3) Tisk: 2 barvy 4) Potisk tašky: libovolný dle přání zákazníka 5) Balení: dle požadavku zákazníka

Reference: GS-BAG-057

Plastová taška s potiskem

Tato plastová taška s potiskem může být vyrobena z LDPE, HDPE, PP nebo PVC. Plastová taška s potiskem má plastové páskové ucho, barvu a rozměry si vyberete dle Vašich požadavků.