Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Tašky z netkané textilie
Tašky z netkané textilie

Tašky z netkané textilie

Nabízíme Vám velké reklamní tašky na zakázku za bezkonkurenční ceny. S potiskem Vašeho loga, vzoru či textu jsou reklamní tašky praktickým propagačním nebo firemním dárkem.
Active filters

Reference: GS-BAG-004

Taška přes rameno na zakázku

Nabízíme vám tuto plátěnou taška přes rameno na zakázku s roztomilou dekorací medvídka. Taška je vyrobená z pevné kvalitní látky a je možné nosit ji jak v ruce, tak právě přes rameno.

Reference: GS-BAG-011

Propagační nákupní tašky

Propagační nákupní tašky jsou vyrobeny z odolného polypropylenu s uchy pro pohodlné nošení. Propagační nákupní tašky nabízejí velkou plochu určenou k potisku Vašeho firemního loga nebo reklamy.

Reference: GS-BAG-020

Velké tašky s potiskem

Reklamní velké tašky s potiskem jsou vyrobeny z pevného polypropylenu, jsou pevné a dají se použít opakovaně. Tyto velké tašky na zakázku s potiskem jsou zhotoveny s dlouhými uchy, jsou tedy ideální k nošení zavěšené na rameni.