Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Tašky z netkané textilie
Tašky z netkané textilie

Tašky z netkané textilie

Nabízíme Vám velké reklamní tašky na zakázku za bezkonkurenční ceny. S potiskem Vašeho loga, vzoru či textu jsou reklamní tašky praktickým propagačním nebo firemním dárkem.
Active filters

Reference: GS-BAG-001

Propagační netkaná velká taška

Tato propagační netkaná velká taška je vyrobena z polypropylenu, který je pevný, odolný, recyklovatelný a bez škodlivého vlivu na životní prostředí. Propagační velká taška z netkané textilie se dá snadno složit, aniž by se poškodila. Po rozložení vypadá stále jako nová.

Reference: GS-BAG-004

Taška přes rameno na zakázku

Nabízíme vám tuto plátěnou taška přes rameno na zakázku s roztomilou dekorací medvídka. Taška je vyrobená z pevné kvalitní látky a je možné nosit ji jak v ruce, tak právě přes rameno.

Reference: GS-BAG-006

Reklamní textilní taška

Tato reklamní textilní taška  je z kvalitní netkané textilie, její dno je skládací pro větší vnitřní objem. Textilní tašku vám nabízíme v několika barevných variantách, a sami si navrhněte logo, které vám natiskneme na tuto praktickou textilní tašku.

Reference: GS-BAG-007

Textilní taška s potiskem

Textilní taška s potiskem bílé barvy je vhodná k potisku vaším logem či symbolem vaší firmy. Její plocha nabízí na výběr z několika možností, kde potisk umístit. Taška má dvě velké uši k pohodlnému nošení přes rameno.

Reference: GS-BAG-008

Výroba reklamních tašek

Vyrábíme reklamní tašky v různých velikostech, designech a barevných kombinacích. Reklamní tašky potiskneme firemním logem či reklamním nápisem dle požadavků zákazníka. Reklamní tašky z naší nabídky budou originálním dárkem pro Vaše přátele nebo obchodní partnery.

Reference: GS-BAG-009

Propagační taška z netkané textilie

Tato propagační taška z netkané textilie je vyrobena z odolného polypropylenu s dlouhými uchy. Nabízí velkou plochou určenou k potisku Vašeho loga a reklamy, čímž je skvělým propagačním dárkem pro každého. Propagační taška z netkané textilie je pevná a lehká, vhodná pro běžné používání.

Reference: GS-BAG-010

Netkaná nákupní taška s potiskem

Tato netkaná nákupní taška s potiskem je vyrobena z odolného bavlněného materiálu s dlouhými uchy. Naše netkaná nákupní taška s potiskem nabízí velkou plochu k potisku Vašeho loga nebo reklamního textu, je to skvělý propagační dárek pro různé účely.

Reference: GS-BAG-011

Propagační nákupní tašky

Propagační nákupní tašky jsou vyrobeny z odolného polypropylenu s uchy pro pohodlné nošení. Propagační nákupní tašky nabízejí velkou plochu určenou k potisku Vašeho firemního loga nebo reklamy.

Reference: GS-BAG-012

Velká taška s potiskem

 Námi nabízená velká taška s potiskem je vyrobena z odolného polypropylenu s dlouhými uchy. Tato velká taška s potiskem je díky své velké ploše určené k potisku loga nebo reklamy vhodným propagačním nebo firemním dárkem.