Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Pouzdra, kufříky
Pouzdra, kufříky

Pouzdra, kufříky

Nabízíme Vám pouzdra určená k reklamnímu potisku na zakázku za bezkonkurenční ceny. S potiskem Vašeho firemního loga či firemního nápisu jsou tato pouzdra vhodným propagačním nebo firemním dárkem.
Active filters

Reference: phone_case_03

Pouzdro na telefon na zakázku

Toto neoprenové pouzdro na telefon poskytuje dobrou ochranu před poničením vodou, uplatnění najde pro přenášení menších zařízení jako je mobilní telefon nebo iPod. Neoprenové pouzdro na zakázku z naší nabídky dokonale Vaše mobilní zařízení ochrání a v případě potřeby je vždy po ruce.

Reference: NEOC081204

Pouzdro s potiskem

Toto pouzdro s potiskem může být použito jako ochrana pro Váš mobilní telefon. Pouzdro s potiskem je měkké a pevné. Posuvné očko zajistí bezpečnost Vašeho telefonu.

Reference: NEOC081206

Pouzdra na notebook

Neoprenová pouzdra na notebook mají praktické využítí. Námi nabízená pouzdra na notebook jsou vyrobena z 90% neoprenu a 10% nylonu. Je použit kvalitní materiál a dokonalé zpracovaní.

Reference: NEOC081208

Kufříky na počítač

Tyto neoprenové kufříky na počítač jsou velmi stylové. Neoprenové kufříky na počítač jsou z vnější strany oranžové a z vnitřní strany černé. Čtyři gumové popruhy uvnitř kufříku slouží k upevnění Vašeho počítače.

Reference: NEOC081209

Neoprenový kufřík na počítač

Neoprenový kufřík na počítač z naší nabídky vytváří lesklý efekt. Tento neoprenový kufřík na počítač má z vnější strany vytlačený vzor a z vnitřní strany je černý. Čtyři gumové pásky uvnitř kufříku slouží k pevnému upevnění Vašeho počítače.

Reference: phone_case_02

Pouzdro na telefon

Toto pevné neoprenové pouzdro na telefon nabízí dobrou ochranu pro Váš mobilní telefon a karabinka se smyčkou ponechá Vaše ruce volné. Logo Vám vyrobíme tepelným transferem, neoprenové pouzdro na telefon tak bude dobrou volbou pro reklamní účely.

Reference: batoh-z-neoprenu

Promo batoh z neoprenu

Tento promo batoh z neoprenu je nabízen v různých velikostech, designech i barevných kombinacích. Promo batoh z neoprenu potiskneme firemním logem či reklamním nápisem dle požadavků zákazníka. Tento jedinečný promo batoh z neoprenu bude výborně prezentovat Vaši firmu při různých sportovních událostech.