Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Kaleidoskopy
Kaleidoskopy

Kaleidoskopy

Zde najdete velký výběr reklamních kaleidoskopů. Nabízíme plastové nebo papírové kaleidoskopy. Všechny kaleidoskopy můžeme upravit podle přání, opatřit logem nebo textem. Kaleidoskopy jsou skvělý marketingový prostředek.
Active filters

Reference: kaleidoscope001

Barevné krasohledy z papíru

Barevné krasohledy jsou malým originálním dárkem pro malé i velké. Krasohledy jsou vyrobeny z kvalitního papíru. S barevným potiskem a vnitřkem dle Vašeho výběru mohou tyto barevné krasohledy sloužit jako skvělý reklamní dárek. Cena se odvíjí dle vašich požadavků.

Reference: kaleidoscope002

Reklamní krasohled

Tyto reklamní krasohledy jsou velmi jednoduché, jednobarevné. Nabízí se vám tím ale větší plocha pro váš reklamní slogan či logo. Reklamní krasohledy jsou vyrobeny z odolného papíru. S vnitřkem dle Vašeho výběru mohou tyto krasohledy sloužit jako skvělý reklamní dárek. Cena se odvíjí dle vašich požadavků.

Reference: kaleidoscope003

Plastové krasohledy na zakázku

Plastové krasohledy si můžete nechat na zakázku potisknout vaším logem či značkou firmy. Tělo krasohledu je vyrobeno z kvalitního plastu a vyplněn je krásnými lesklými korálky. Cena se odvíjí dle vašich přání.

Reference: kaleidoscope004

Pestrobarevný reklamní krasohled

Pestrobarevný reklamní krasohled je vhodný dárek pro děti, tak pro užití reklamní kampaně. Tělo krasohledu je vyrobeno z kvalitního plastu a vyplněn je krásnými lesklými korálky. Plastový krasohled si můžete nechat potisknout vaším logem či značkou firmy a mít tak jedinečný reklmaní předmět. Cena se odvíjí dle vašich požadavků.

Reference: kaleidoscope005

krasohled / kaleidoskop udělej si sám skladačka

krasohled / kaleidoskop udělej si sám skladačka Tento kaleidoskop udělej si sám je idealním dárkem pro děti. Kaleidoskop udělej si sám rozvíjí jejich tvořivost a umožní hravou formou pochopit některé základní principy fyziky. Kaleidoskop pro děti je škola hrou v praxi. Kaleidoskop je dodáván v rozloženém stavu.