Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Termosky
Termosky

Termosky

V naší nabídce najdete reklamní termosky za dlouhodobě výhodné ceny. Na termosky se snadno vytiskne jakékoli sdělení. Termosky s logem nebo reklamnou jsou velmi oblíbeným propagačním předmětem.
Active filters

Reference: VAC081301

Reklamní termolahev

Naše Reklamní nerezová termolahev jsou nerozbitné, z nerezové oceli, tepelnou izolaci zajišťuje dvojitá stěna. Reklamní nerezová termolahev se sklopnou rukojetí jsou ideální pro snadné přenášení. Pro snadné uchopení má nerezová termolahev po straně šňůru.

Reference: cup106

termolahev

Termoláhev je vyrobena z vysoce kvalitní nerez oceli. Využití termoláhve najdete jak doma při studených večerech, tak i venku na cestách či při sportu.

Reference: cup008

Termoska nerez

Tato nerez termoska je neprodávanější termoskou vůbec. Velmi jednoduchá a klasická termoska pro využití na cestách autem nebo na kole. Termoska je vyrobena z nerez materiálu a nabízí vám velký prostor pro potisk.

Reference: cup007

Termosky

S touto klasickou termosku díky jejímu obalu vydrží váš nápoj mnohem déle teplý. Termoska je z vysoce kvalitní nerezavějící oceli. Obal s řemínkem je velmi praktický pro přenášení termosky sebou.

Reference: cup004

Termoska do auta

Naší termosku do auta oceníte zajisté už pro své madlo a řemínek, díky němuž se dá termoska lehce upevnit. Termoska do auta je vyráběna z kvalitní nerezové oceli. Její uzávěr vám zároveň poslouží jako kelímek.

Reference: cup002

Termoska

Termosku vám nabízíme z kvalitního plastového obalu a uvnitř nerezavějící oceli. Termoska se vám hodí obzvláště na venkovní užití, turistiku, kdy vám nápoj vydrží mnohem déle teplý.

Reference: VAC081310

Značková termoláhev

Značková termoláhev vyrobená z kvalitní nerez oceli s dvojitou stěnou. Objem: 500 ml. Barevná úprava a potisk k dispozici. Značková termoláhev je nejlepší způsob propagace Vaší firmy. Kvalitu Vašich služeb potvrdí jen kvalitní propagační předmět jakým je tato značková termoláhev.

Reference: flask-0309002

Vakuová termoska s kulatým víkem

Objem 350 ml, je nejoblíbenější. Kvalitní vakuová termoska s kulatým víkem. Díky konstrukci s dvojitou stěnou udrží vakuová termoska teplo velmi dlouho. Vakuuová termoska má kulatý uzávěr, který lze použít jako šálek na pití. Můžete si vybrat barvu a velikost tak, aby vakuová termoska s kulatým víkemdokonale ladila s vaším logem.

Reference: flask-0309003

Reklamní nerezová termoska

Díky praktickému objemu 350 ml, je to nejprodávanější nerezová termosky. Dvojitá stěna této nerezové termosky pomáhá udržet teplo dlouhou dobu. Je to perfektní efektivní propagační dárek. Nerezové víko se závitem slouží jako malý pohár k pití. Můžete si vybrat nerezovou termosku s oblíbenou barvou i velikost přesně pro vaše firmení logo.

Reference: cup006

Propagační vakuová termoska

Propagační vakuová termoska z nerezové oceli a plasotvým obalem. Kulatá propagační vakuová lahev je ideální dárek pro lidi vykonávající venkovní turistiku. Propagační vakuová termoska je nyní k dispozici v mnoha nových výrazných barvách.  Kontaktujte nás pro více informací o této propagační vakuové termosce.

Reference: cup004

Reklamní vakuová termoska

Reklamní vakuová termoska je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli s vnější a vnitřní stěnou. Nabízíme škálu barev a velikostí této reklamní vakuové termosky se kteroou budete moci reprezentovat svou značku. Reklamní vakuová termoska je skvělý dárek, který ocení kdokoliv na cestách. Kontaktujte nás pro další podrobnosti o této reklamní vakuové...

Reference: cup007

Reklamní cestovní termoska

Tato reklamní cestovní termoska je vyrobena z kvalitní nerezové oceli. Obal udržuje teplotu reklamní cestovní termosky po dlouhou dobu. Reklamní cestovní termoska s logem Vaší firmy bude skvělým propagačním dárkem. Barvy a velikosti reklamní cestovní termosky jsou k dispozici podle vašeho výběru.