Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Lampiony
Lampiony

Lampiony

Nabízíme širokou paletu papírových lampionů a luceren k propagaci. Tvary, velikosti, barvy jsou přizpůsobitelné Vašim potřebám. Lampiony lze potisknout reklamou.
Active filters

Reference: lantern001

Lampion štěstí

Lampion štěstí pochází z Číny a dnes je velmi oblíbený při svatbách, oslavách, promo akcích a jiných příležitostech. Lampion štěstí vyrobíme ve tvaru podle Vašich potřeb.  

Reference: lampion-090813

Solární lampion

Solární lampion je přátelský životnímu prostředí. Solární lampion je čtvercového tvaru a žluté barvy. Solární lampion je vybaven LED žárovkou a dobíjecí baterií. Díky nim svítí solární lampion celý večer. Materiál z příze dělá solární lampion velmi odolným k povětrnostním podmínkám. Nabízíme uzpůsobení tvaru, barvy a velikosti solárního lampionu podle...

Reference: lampion-090814

Solární lampion reklamní

Solární lampion reklamní je přátelský životnímu prostředí. Solární lampion reklamní je čtvercového tvaru a žluté barvy. Solární lampion reklamní je vybaven LED žárovkou a dobíjecí baterií. Díky nim svítí solární lampion reklamní celý večer. Materiál z příze dělá solární lampion reklamní velmi odolným k povětrnostním podmínkám. Nabízíme uzpůsobení...

Reference: lampion-090815

Solární lampion propagační

Solární lampion propagační je přátelský životnímu prostředí. Solární lampion propagační je čtvercového tvaru a žluté barvy. Solární lampion propagační je vybaven LED žárovkou a dobíjecí baterií. Díky nim svítí solární lampion propagační celý večer. Materiál z příze dělá solární lampion propagační velmi odolným k povětrnostním podmínkám. Nabízíme...

Reference: lampion-090816

Solární lucerna

Solární lucerna je ekologická s válcovitým tvarem a červenou barvou. Solární lucerna díky LED žárovce a akumulační bateri bude svíti celý večer. Kvalitní příze na solární lucerně vytváří hedvábný dojem. Solární lucerna dobře odolává povětvrnostním vlivům. Nabízíme úpravu tvaru, barvy a velikosti solární lucerny podle Vašich potřeb.

Reference: lampion-040907

Propagační lampion

Propagační lampion může být z nylonu nebo rýžovho papíru. Rozměry a barvy propagačního lampionu lze přizpůsobit Vašim potřebám. Na propagační lampion můžeme umístit Vaše logo. Propagační lampion je skvělý pro reklamu na výstavách.  

Reference: Lantern-090917

Papírový lampion s reklamou

Papírový lampion s reklamou má uvnitř džátko na umístění svíčky. Papírový lampion s reklamou je oblíbený pro zpestření jakékoli akce. Na papírový lampion s reklamou můžet umístit své logo nebo jiné sdělení. Papírový lampion s reklamou může být také pěkný dárek. Pro Vaše otřeby můžeme vyrobit menší nebo větší papírový lampion s reklamou.

Reference: Lantern-090918

Čínský reklamní lampion

Čínský reklamní lampion je celý z papíru v tradičním čínském stylu. Čínský reklamní lampion je oblíbený pro oživení oslav a promo akcí. Nabízíme hodně barevných možností pro tento čínský reklamní lampion. Navíc může mít Čínský reklamní lampion i velikost podle Vašich potřeb.  

Reference: GCMB-003

Reklamní luminaria

Reklamní luminaria je tradiční čínská lampa. Reklamní luminaria je prosvícena čajovou svíčkou. Tato reklamní luminaria je nabízena s různými motivy a v jednoduché bílé barvě. Reklamní luminaria je skvělý dárek nebo doplněk firemní akce či oslavy. Reklamní luminaria může být potištěna firemním logem nebo reklamou v plných barvách. Papír reklamní luminarie...

Reference: GCMB-004

Zakázkový lampion štěstí

Zakázkový lampion štěstí má nový speciální tvar. Zakázkový lampion štěstí je vybaven 45 metrovým nehořlavým provazem. Zakázkové lampiony štěstí jsou původně čínskou tradicí. Dnes je zakázkový lampion štěstí oblíbeným zpestřením všech oslav.

Reference: STJB-002

Svícen na vodu

Svícen na vodu má 8 lístků a uprostřed svíčku. Svícen na vodu nabízíme ve dvou velikostech: 30x30cm a 16x16cm. Svícen na vodu je perfektní doplněk pro hotely, zahradní slavnosti, svatby a jakékoli propagační akce. Na svícen na vodu si můžete objednat vytištění loga nebo jiné reklamy. Svícen na vodu nabízíme v různých barvách.  

Reference: lampion-040901

Lampa s reklamou

Lampa s reklamou je z kvalitního nylonu v červené barvě. Naspodu má lampa s reklamou dekorativní střapce. Lampu s reklamou můžeme pro Vás vyrobit ve velikosti a barvě podle Vašich potřeb. Na lampu s reklamou můžete umístit svoji reklamu. Lampa s reklamou je skvělý doplněk jakýchkoli oslav.