Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Memo držáky
Memo držáky

Memo držáky

Nabízíme Vám memo držáky (memo clipy) za bezkonkurenčně nízké ceny. Označené Vaším firemním logem či nápisem jsou ideálními reklamními dárky.
Active filters

Reference: Clip_Pole_display_010

Memo držáky

Naše MEMO držáky jsou vyrobeny z odolného plastu. Tyto MEMO držáky jistě zaujmou Vaše zákazníky, díky malým rozměrům navíc nezaberou mnoho místa. Tyto MEMO držáky jsou efektivním nástrojem pro propagaci produktů.

Reference: MC-1

Držák na odkazy

Tento držák na odkazy s veselým motivem příjemně zpestří Váš pracovní stůl. Tento držák na odkazy můžeme na požádání označit Vaším firemním logem, může tedy sloužit jako reklamní dárek. Pokud máte zájem o objednávku tohoto originálního držáku na odkazy, neváhejte nás kontaktovat.

Reference: MC-2

Držák na odkazy

Tento držák na odkazy s originálním designem příjemně zpestří Váš pracovní stůl. Tento držák na odkazy můžeme na požádání označit Vaším firemním logem, může tedy sloužit jako reklamní dárek. Pokud máte zájem o objednávku tohoto originálního držáku na odkazy za bezkonkurenční cenu, neváhejte nás kontaktovat.

Reference: carh001

Drzak na vizitky

Tento držák na vizitky ve tvaru hvězdy příjemně zpestří Váš pracovní stůl. Tento držák na vizitky můžeme na požádání označit Vaším firemním logem, může tedy sloužit jako reklamní dárek. Pokud máte zájem o objednávku tohoto originálního držáku na vizitky, neváhejte nás kontaktovat.

Reference: carh002

drzak vizitek

Tento jednoduchý držák vizitek je praktickým pomocníkem do Vaší kanceláře. Ideální pro Vaše vizitky, fotografie a mnoho dalšího, co je potřeba mít na očích. Tento držák vizitek můžeme na přání označit Vaším firemním logem. Máte zájem o objednání tohoto držáku vizitek? Neváhejte kontaktovat naše prodejní oddělení.

Reference: carh004

Držák na vzkazy

Tento jednoduchý držák na vzkazy je praktickým pomocníkem do Vaší kanceláře. Ideální pro Vaše vizitky, fotografie a mnoho dalšího, co je potřeba mít na očích. Tento držák na vzkazy můžeme na přání označit Vaším firemním logem. Máte zájem o objednání tohoto držáku na vzkazy? Neváhejte kontaktovat naše prodejní oddělení.

Reference: carh005

Držák vizitek

Tento držák vizitek ve tvaru květiny je praktickým pomocníkem do Vaší kanceláře. Ideální pro Vaše vizitky, fotografie a mnoho dalšího, co je potřeba mít na očích. Tento držák vizitek ve tvaru květiny můžeme na přání označit Vaším firemním logem. Máte zájem o objednání tohoto držáku vizitek? Neváhejte kontaktovat naše prodejní oddělení...

Reference: phf005

Stojánek na fotku

Stojánek na fotku je z průhledného dekorativního plastu. Vyzkoušejte stojánek na fotku pro svou reklamu. Stojánek na fotku je možné vyrobit v rozměru s dekoracemi podle vašich potřeb. Neváhejte nás kontaktovat pro upřesnění objednávky na stojánek na fotku.

Reference: phf007

Držák na fotky

Držák na fotky je z barevného dekorativního plastu. Držák na fotky je možné vyrobit v rozměru s dekoracemi podle vašich potřeb. Držák na fotky si můžete vybrat v jakékoli barvě. Neváhejte nás kontaktovat pro upřesnění objednávky držáku na fotky.

Reference: phf008

Stojan na fotku

Stojan na fotku je z barevného dekorativního plastu. Stojan na fotku je možné vyrobit v rozměru s dekoracemi podle vašich potřeb. Stojan na fotku si můžete vybrat v jakékoli barvě. Neváhejte nás kontaktovat pro upřesnění objednávky stojanu na fotku.

Reference: Clip_Pole_display_011

Memo clip

Tento MEMO clip je vyroben z odolného plastu. Tento MEMO clip jistě zaujme Vaše zákazníky, díky malým rozměrům navíc nezabere mnoho místa. Tento MEMO clip je efektivním nástrojem pro propagaci produktů.

Reference: Clip_Pole_display_002

Clip na cenovky

Tento clip na cenovky je vyroben z odolného plastu. Tento clip na cenovky jistě zaujme Vaše zákazníky, díky malým rozměrům navíc nezabere mnoho místa. Tento clip na cenovky je efektivním nástrojem pro propagaci Vašich produktů.