Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Vánoční osvětlení
Vánoční osvětlení

Vánoční osvětlení

Vánoční svítidla nabízíme v různých tvarech, barvách a velikostech. Jsou vhodná pro různé slavnostní příležitosti jako jsou svatby, přehlídky či firemní párty. Vyberte si z naší bohaté nabídky vánočních světýlek, LED girland, venkovního osvětlení, atd.
Active filters

Reference: CGOA-026

Vánoční LED osvětlení

Toto vánoční LED osvětlení vyrobeno z kvalitního PVC přinese do Vašeho bytu kouzlu Vánoc.  Vánoční LED světla s kabelem o délce 1,5m Vám nejen navodí příjemný sváteční pocit, ale šetří vaše výdaje za elektřinu.Toto vánoční LED osvětlení s 20, 35 nebo 50 žárovičkami, v bílé barvě či v různých barvách, je jedinečným doplňkem Vaší sváteční výzdoby.

Reference: CGOA-028

Světelná vánoční dekorace

Toto světelná vánoční dekorace ve tvaru sněhové vločky je vyrobena z kvalitního PVC. Tato světelná vánoční dekorace s kabelem o délce 1,5m Vám nejen navodí příjemný sváteční pocit, ale šetří vaše výdaje za elektřinu. Tato dekorace s 20, 35 nebo 50 žárovičkami, v bílé barvě či v různých barvách, je jedinečným doplňkem Vaší sváteční výzdoby.

Reference: CGOA-029

Vánoční dekorace

Toto vánoční dekorace ve tvaru mávajícího Santa Clause je vyrobena z kvalitního PVC. Tato vánoční dekorace s kabelem o délce 1,5m Vám nejen navodí příjemný sváteční pocit, ale šetří vaše výdaje za elektřinu. Tato dekorace s 20, 35 nebo 50 žárovičkami, v bílé barvě či v různých barvách, je jedinečným doplňkem Vaší sváteční výzdoby.

Reference: CHD0828

Dekorativní vánoční osvětlení

Naše dekorativní vánoční osvětlení v barevné škále od červené a zelené až po oranžovou a fialovou bylo navrženo pro použití v interiéru i venku. Toto dekorativní osvětlení bude dokonalou ozdobou pro Váš vánoční stromeček, okno či střechu. Vyzdobte si Váš byt či dům tímto stylovým vánočním osvětlením.