Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Dárky & Rukodělné výrobky

Dárky & Rukodělné výrobky

Vyberte si z naší široké nabídky dárkových předmětů pro svou propagaci. Nabízíme klasické reklamní dárky jako jsou hodiny nebo zapalovače i velmi originální dárky, např. mravenci v gelu nebo kouzelné fazole. V této sekci najdete také široký výběr rukodělných výrobků za příznivé ceny.

There are 322 products.

Showing 1-12 of 322 item(s)
Active filters

Reference: A202-11

Popelník

Tyto popelníky černé barvy mají kulatý tvar a jednoduchý design. Tyto popelníky poskytují dostatek prostoru pro umístění Vašeho loga nebo reklamního textu. Máte zájem o objednání těcho popelníků? Kontaktujte naše prodejní oddělení ještě dnes.

Reference: 4KP0025

Obal na doutník kovový

Tento kovový obal na doutník je vyroben z velmi kvalitního kovu. Tento kovový obal na doutník poskytuje dostatek prostoru pro umístění Vašeho loga, může tedy sloužit jako hodnotný a praktický reklamní dárek. Máte zájem o objednání těchto kovových obalů na doutník? Kontaktujte náš prodejní tým.

Reference: 4KP0024

Dřevěná dýmka tmavěčervená

Tato dřevěná dýmka tmavěčervené barvy je vyrobena z kvalitních materiálů a působí velmi elegantním dojmem. Tato dřevěná dýmka může být vhodným dárkem pro milovníky tabáku nebo sběratele. Máte zájem o objednání těchto dřevěných dýmek tmavěčervené barvy? Kontaktujte náš tým ještě dnes.

Reference: 4KP0018

Benzínový zapalovač - proužkovaný

Tento benzínový zapalovač - proužkovaný je vyroben z kvalitních kovových materiálů. Tento benzínový zapalovač má originální design a může tedy sloužit jako velmi vkusný a zároveň praktický reklamní dárek. Máte zájem o objednání těchto benzínových zapalovačů? Kontaktujte náš prodejní tým.

Reference: 4KP0001

Pouzdro na cigarety - lesklé

Toto pouzdro na cigarety v lesklém provedení je vyrobeno z kvalitního kovu. Toto pouzdro na cigarety můžeme opatřit Vaším firemním logem či reklamním textem, a může tak sloužit jako praktický reklamní dárek. Máte zájem o objednání těchto lesklých cigaretových pouzder za příznivé ceny? Kontaktujte náš tým.

Reference: ambr005

Deštníky

Tyto atraktivní deštníky jsou velmi kvalitní a odolné. Tyto deštníky označíme Vaším firemním logem nebo reklamním stojanem, získáte tak velmi praktický reklamní dárek. S těmito deštníky s logem spolehlivě vstoupíte do povědomí Vašich zákazníků.

Reference: ods05pse

Spony do kravaty

Spony do kravaty jsou luxusním dárkem pro pány. Tyto spony do kravaty jsou z kvalitního materiálu. Spony do kravaty nabízíme za výhodnou cenu na zakázku.

Reference: Wine03

Reklamní box na víno

Reklamní box na víno má nápaditý design z pěkného dřeva. Tento reklamní box na víno je typický vnitním uspořáním. Reklamní box na víno je rozdělen do tří částí - na lahev a dvě pro doplňky. Reklamní box na víno je bezpochyby vynikajícím dárkem.  

Reference: canned-flower-packing-001

Květiny v plechovce

Květiny v plechovce jsou navíc v neoprenovém obalu. Tyto květiny v plechovce mohou být potištěny jakokoli reklamou. Květiny v plechovce mají plastové víčko s návodem na pěstování. Květiny v plechovce jsou roztomilý reklamní dárek.

Reference: GCNA-001

Bambusový vějíř

Bambusový vějíř má kostru z bambusu pokrytou kvalitním papírem. Tento bambusový vějíř bez vzoru můžeme vyrobit v jakékoli barvě. Bambusový vějíř můžete použít k nápadité propagaci firmy. Svoje sdělení můžete nechat vytisknout na obou stranách bambusového vějíře. Bambusový vějíř můžeme také potisknout na držátku. Pokud potřebujete menší množství...