Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Šňůry a přívěsky

Šňůry a přívěsky

Nabízíme šňůry a přívěsky za nejnižší ceny. Na zakázku vám na ně vytiskneme vaše logo nebo reklamní slogan. Šňůry a přívěsky se hodí jak na propagační akce, tak jako firemní dárky.

There are 169 products.

Showing 1-12 of 169 item(s)
Active filters

Reference: LAHT-120407

Šňůrka na krk na zakázku

Tato šňůrka na krk je vyrobena na zakázku z materiálu polyester. Šňůrka na krk může být na zakázku potištěna logem či sloganem firmy. Logo či slogan budou na zakázku natištěny pomocí technologie využívající teplo - termotransfer.

Reference: mos076

Promo šňůra na telefon

Promo šňůra na telefon je vyrobena z kvalitního materiálu, který má dlouhou životnost. Promo šňůra na telefon má stylový design a hodí se jak na mobilní telefony tak na jiné elektronické přístroje.

Reference: mos022

Přívěsky na mobilní telefony na míru

Přívěsky na mobilní telefony na míru jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu, který zaručuje jejich dlouhou životnost. Věnujte svým zákazníkům přívěsky na mobilní telefony na míru a ukažte jim, že si jich vážíte.

Reference: mos00080

Kovové přívěsky na mobilní telefony

Kovové přívěsky na mobilní telefony jsou vyrobeny z kvalitního a trvanlivého materiálu. Kovové přívěsky mají stylový design, proto jsou ideálním příslušenstvím pro mobilní telefony nebo jiné digitální přístroje.

Reference: toy022

Promo plyšový přívěsek

Promo přívěsek je vyroben z plyšového materiálu a je krásně měkký na dotyk. Promo plyšové přívěsky jsou velmi hezké a hodí se jako příslušenství nejen pro mobilní telefony.

Reference: BGEHD001

Propagační samonavíjecí přívěsek

Propagační samonavíjecí přívěsek se hodí na připevnění průkazky, identifikační karty nebo karty na otevírání dveří. Propagační samonavíjecí přívěsek ve tvaru srdce se jednoduše pomocí sponky připevní na poutko u kalhot nebo pásek. Díky propagačnímu samonavíjecímu přívěsku budete mít svou průkazku vždy při sobě a na viditelném místě.

Reference: mos00076

Promo šňůra na krk

Promo šňůru na krk je možné vyrobit z polyesteru, nylonu, bavlny nebo jiného materiálu dle vašeho přání. Promo šňůry na krk nabízíme v pantonových barvách. Jsme schopni se přizpůsobit jakékoli specifikaci barev. Vaše firemní logo nebo reklamní slogan vytiskneme na promo šňůru na krk přesně podle vašich představ. Nabízíme screen print, gumový potisk,...

Reference: LAWV-120401

Propagační šňůrka na krk

Tato propagační šňůrka na krk je tkaná a vyrobena z polyesteru. Propagační šňůrka na krk může být potištěna logem či sloganem firmy. Logo či slogan je vetkaný do propagační šňůrka na krk. 

Reference: keyr007

Přívěsek reklamní

Přívěsek reklamní je skvělou dorobností pro vaší efektivní propagaci, jako reklamní dárek. Přívěsek reklamní je z kovu, na který lze umístit reklamu nebo logo. Naše přívěsky reklaní jsou za nejvýhodnější ceny.

Reference: 4OS0032

Přívěsek - Číňanka malá 1

Přívěsek - Číňanka malá 1 na klíče nebo k mobilu. Přívěsek - Číňanka malá 1 je z odolného plastu s poutkem na uchycení. Tento Přívěsek - Číňanka malá 1 nabízíme s různými motivy.

Reference: mos019

Šňůrky kožené

Šňůrky kožené na mobil za skvělé ceny. Tyto šňůrky kožené jsou vhodné k potištění reklamou. Šňůrky kožené slouží pro zavěšení mobilního telefonu nebo mp3 přehrávače ruku. Vyzkoušejte naš šňůrky kožené pro svou propagaci. Kontaktujte nás pro specifikaci objednávky.