Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Sport & Outdoor

Sport & Outdoor

Nabízíme sportovní a outdoorové vybavení za nejnižší ceny. Na zakázku vám na tyto výrobky vytiskneme vaše logo. Díky těmto výrobkům budete mít při propagaci zaručeně úspěch.

There are 212 products.

Showing 1-12 of 212 item(s)
Active filters

Reference: T2011AD

Multifunkční nůž v obalu

Multifunkční nůž v obalu pomůže při řadě činností. Náš multifunkční nůž v obalu je za zvýhodněnou cenu. Multifunkční nůž v obalu je osvědčený praktický dárek.

Reference: bike01

skladaci kolo

Skládací kolo se vyznačuje nízkou vahou a jednoduchostí a výbornou skladností, kdy batoh složíte pohodlně d o batohu.

Reference: picnic1

Batoh na piknik

Batoh na piknik s oddělenými přihládkami vám zaručí, že se jídlo nesmíchá. Batoh na piknik je kompaktní a vejde se do něho občerstvení pro dva lidi. Batoh na piknik je dodáván se vším co na správný piknik potřebujete.

Reference: yoga-mat

Promo podložka na jógu

Promo podložka na jógu má protiskluzový povrch, a proto je ideální jak na cvičení jógy tak na strečink. Tato promo podložka na jógu je dvakrát silnější než běžná podložka na jógu.Podložka je měkká a zároveň pohodlná.

Reference: outdoor things1

Promo skládací židle

Promo skládací židle je vyrobena z polyesteru. Konstrukce této promo skládací židle je kovová. I přesto, že je promo skládací židle lehká, je velmi stabilní.

Reference: skr00001

Švihadlo

Švihadlo je vyrobeno z vysoce kvalitního plastového materiálu s dlouhou životností. Švihadlo si můžete vzít s sebou na cesty a můžete sportovat, kdy se vám zachce.

Reference: buckle11

Karabina se svítilnou

Karabina se svítilnou je vyrobena z aluminiového materiálu. Karabina se svítilnou má všechny vlastnosti, které potřebujete. Karabinu se svítilnou nabízíme za skvělou cenu. Najděte si ve tmě svou cestu s pomocí naší karabiny se svítilnou. Svítilnu lehkým pootočením zapnete nebo vypnete.

Reference: AD Umbrella1

Promo slunečník

Promo slunečník je jedním z našich nejprodávanějších produktů. Promo slunečník využijete při pořádání různích venkovních akcí.  Promo slunečník má bíle lakovanou konstrukci, kterou snadno roztáhnete a stáhnete.

Reference: Aquaskipper

Aqua skipper - vodní skákadlo

Aqua skipper - vodní skákadlo je ohromně zábavné. Je to prostředek poháněný lidskou silou. Díky aqua skipperu - vodnímu skákadlu se můžete bavit a cvičit zároveň. Aqua skipper - vodní skákadlo váží pouhých 12 kg.

Reference: boat4

Nafukovací kánoe

Nafukovací kánoe je vyrobena z vysoce kvalitního PVC, odolného proti poškrábání. Spodní část kánoe lze vyrobit z překližky nebo hliníku. Nafukovací kánoe má dva úchyty na vesla a unese až 4 osoby.

Reference: bbq1

BBQ sada na grilování s logem

BBQ sada na grilování s logem je vyrobena z nerezové oceli a rukojeť nádobí je ze dřeva. BBQ sada na grilování s logem nejenom dobře vypadá, ale využijete ji na spoustu grilovacích sezón. Díky kufříku z PVC, ve ktrém je dodávána, se nechá jednoduše transportovat. BBQ sada na grilování s logem je perfektní pro grilování jak na vaší zahradě tak mimo ní.

Reference: golf001

Golfová taška

Golfová taška je nejen velmi kvalitní, ale je i velmi praktická. Golfovou tašku si můžete zavěsit přes rameno a jednoduše ji přenášet.