Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Papírnické zboží

Papírnické zboží

Nabízíme papírnické zboží za nejnižší ceny. Na zakázku vám na tyto výrobky vytiskneme vaše firemní logo. Díky těmto výrobkům budete mít při propagaci vaší firmy zaručeně úspěch.

There are 201 products.

Showing 1-12 of 201 item(s)
Active filters

Reference: for005

Nůžky modré

Nůžky modré s příjemnou plastovou rukojetí. Nůžky modré dodáme na zakázku podle potřeb zákazníka. U nás pořídíte nůžky modré za nejlepší ceny.

Reference: sta001

Sešívačka

Tato umělohmotná sešívačka ve stylovém designu zaručeně oživí Váš kancelářský stůl. Tuto sešívačku můžeme označit logem dle Vašeho přání, může tedy sloužit jako zajímavý reklamní dárek.  Neváhejte a objednejte si tuto originální sešívačku v atraktivních barvách ještě dnes.

Reference: deska4

desky

Tyto desky z polypropylenu s gumičkou mají exklusivní design a výborně poslouží pro uchování Vašich dokumentů. Tyto spisové desky jsou velmi odolné a velmi oblíbené. Máte zájem o objednání těchto desek za výhodné ceny? Neváhejte kontaktovat naše prodejní oddělení ještě dnes.

Reference: kd-84519

zalozka do knihy

Tato záložka do knihy Vás nenechá na pochybách v tom, kde jste právě skončili se čtením. Tato záložka do knihy hnědé barvy může být označena Vaším reklamním textem či logem. Neváhejte a objednejte si tuto záložku do knihy ještě dnes.

Reference: 4OS0002

Hrací karty žolíkové

S těmito klasickými žolíkovými kartami jistě zažijete skvělou zábavu. Na požádání můžeme označit Vaším firemním logem či textem, může tedy sloužit jako originální reklamní dárek pro Vaše zaměstnance nebo obchodní partnery. Máte zájem o více informací o těcho žolíkových kartách? Neváhejte nás kontaktovat.

Reference: lepici-pasky

lepici pasky

Lepicí pásky jsou nezbytnou součástí každého pracovního stolu. Navíc nabízíme možnost nechat si na tyto lepicí pásky natisknout značku či logo vaší společnosti.

Reference: Envelops3

Promo plastové obálky

Promo plastové obálky jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastového materiálu s dlouhou životností. Promo plastové obálky dodáváme buď v bílé nebo ve žluté barvě.  

Reference: pen136

Dárkové pero

Dárkové pero je na povrchu potaženo plyšovým materiálem. Na konci je posazená malá opička. Toto dárkové pero si zamilují všechny děti.

Reference: pen017

Promo plastové pero

Promo plastové pero je vyrobeno z kvalitního plastového materiálu. Promo plastové peromá dlouhou životnost a dobře se s ním píše. Promo plastové pero dodáváme v různých velikostech, tvarech a barvách. Promo plastové pero je zaručeně nejlepším propagačním předmětem.

Reference: pen01

Dřevěná tužka

Dřevěná tužka je vyrobená z kvalitního dřeva a je velmi populární. Dřevěná tužka není pouze hračkou pro děti. Dřevěnou tužku využijete při malování nebo skicování.

Reference: tape-measure007

Plastový svinovací metr

Svinovací metr je vyroben z velmi kvalitního plastového materiálu s dlouhou životností.Plastový svinovací metr je lehký a snadno se používá. Plastový svinovací metr nabízíme v různých barvách, tvarech a velikostech.