Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

3D Hodinky
3D Hodinky

3D Hodinky

Nabízíme paletu 3D hodinek. Naše sportovní 3D hodinky mají originální displej s různými motivy. Na 3D hodinky je možné vytisknout logo.
Active filters

Reference: 3D_Watch_14

3D hodinky pro reklamu

Tyto krásné 3D hodinky s velkým ciferníkem a širokým páskem jsou ideálním předmětem pro reklamu. Zákazník si sám navrhne barvu ciferníku i pásku. 3D hodinky pro reklamu jsou vyrobeny ze slitiny zinku. Nabízíme možnost nechat si potisknout jak ciferník, tak pásek 3D hodinek logem či značkou přímo pro vaši reklamu.  

Reference: 3D_Watch_22

Lentikulární hodinky na zakázku

Na zakázku vám vyrobíme tyto lentikulární hodinky s 3D ciferníkem. Jsou velmi pěkného vzhledu a širokým páskem. Vyrobeny jsou ze slitiny zinku. Na zakázku vám dle vašeho vlastního návrhu potiskneme pásek nebo ciferník těchto hodinek. Na výběr nabízíme z několika barevných motivů.  

Reference: 3D_Watch_27

Zakázkové 3D hodinky

Nabízíme vám 3D hodinky originálního vzhledu a pestrým zbarvením. Na zakázku vám potiskneme číselník nebo pásek těchto hodinek přesně pro vaši potřebu. Zakázkové 3D hodinky je možné si vybrat z několika barev ciferníku či pásku. Vyrobeny jsou z kvalitního materiálu. Skvělý předmět pro umístění vašeho loga.

Reference: 3D_Watch_01

3D hodinky v dárkovém pouzdru

3D hodinky v dárkovém pouzdru možné nechat potisknout vaším logem na ciferník či pásek od těchto hodinek. Barvu ciferníku i pásku si zákazník může zvolit sám. Hodinky s dárkovým pouzdrem jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a módního designu.  

Reference: 3D_Watch_03

3D reklamní hodinky

Máme pro vás různé typy reklamních hodinek. Tyto reklamní hodinky s 3D efektem jsou vyrobeny z kvalitní slitiny, jejich číselník je z kvalitního PVC. Klienti si sami mohou vybrat velikost či si navrhnout logo na ciferník těchto reklamních hodinek, čímž se stanou dokonalými reklamními předměty.

Reference: 3D_Watch_04

Promo 3D hodinky

Naše promo 3D hodinky jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a pásek z PVC. 3D promo hodinky vypadají stylově a klient má možnost nechat si potisknout pásek nebo ciferník svým logem a přizpůsobit si jej tak pro svou promo kampaň.

Reference: 3D_Watch_09

Lentikulární hodinky na přání

Lentikulární hodinky na přání jsou tím pravým propagačním dárkem pro vás. Lentikulární hodinky jsou z velmi lehkého materiálu, pásek z PVC a ciferník těchto hodinek z velmi lehké slitiny. Na přání zákazníka umístíme na pásek či ciferník těchto lentikulárních hodinek logo či značku vaší firmy.

Reference: 3D_Watch_10

Promo náramkové hodinky

Máme pro vás promo náramkové hodinky vhodné pro vaše reklamní účely. Tyto promo náramkové hodinky jsou z kvalitního lehkého materiálu s možností potisku logem vaší společnosti pro úspěšnou promo akci.

Reference: 3D_Watch_20

3D propagační hodinky

Máme pro vás kvalitní 3D propagační hodinky. Vyrobeny jsou z lehké slitiny a PVC. Ciferník těchto 3D hodinek je velmi pestrý a vhodný pro vaše logo či obrázek vlastního návrhu. Dle přání zákazníka je možné potisknout i řemínek těchto propagačních hodinek.

Reference: 3D_Watch_30

3D reklamní hodinky s logem

Nechte si potisknout tyto 3D reklamní hodinky vaším logem a získáte tak skvělý propagační dárek. Tyto reklamní hodinky si můžete přizpůsobit svým potřebám, jak s volitelnou barvou, tak i logem na jeho ciferníku či pásku. 3D reklamní hodinky s logem jsou vyrobeny z lehkého plastu a ciferníku ze zinkové slitiny.

Reference: 3D_Watch_34

Promo 3D hodinky na zakázku

Naše 3D promo hodinky vyrobené na zakázku budou pro vás perfektním promo předmětem. Na zakázku vám promo hodinky potiskneme logem vaší společnosti či oblíbenou značkou. Tyto promo 3D hodinky nabízíme z velmi lehkých materiálů, PVC ciferníku a slitinového pásku. Pro více informací se s námi neváhejte spojit!