Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Termosky a termohrnky

Termosky a termohrnky

Nabízíme reklamní termosky a termohrnky na zakázku. Na naše reklamní termosky a terohrnky se snadno umístí potisk s logem nebo jakoukoli reklamou. Termosky a termohrnky v naší nabídce jsou za garantované výhodné ceny.

Subcategories

Active filters

Reference: cup001

Termoizolacni hrnek

Krásně červený termoizolační hrnek můžete použít při cestování, tak i v domácnosti pro déle horký váš nápoj. Hrnek je vyrobený z plastu a zevnitř z kvalitního nerezu.

Reference: VAC081301

Reklamní termolahev

Naše Reklamní nerezová termolahev jsou nerozbitné, z nerezové oceli, tepelnou izolaci zajišťuje dvojitá stěna. Reklamní nerezová termolahev se sklopnou rukojetí jsou ideální pro snadné přenášení. Pro snadné uchopení má nerezová termolahev po straně šňůru.

Reference: cup106

termolahev

Termoláhev je vyrobena z vysoce kvalitní nerez oceli. Využití termoláhve najdete jak doma při studených večerech, tak i venku na cestách či při sportu.

Reference: cup009

Termohrnek

Termohrnek z velmi kvalitní nerezavějící oceli a velmi praktickým plastovým víkem. Vhodný pro využití doma, na cestách nebo v kanceláři, kdy je možné nechat si tento temohrnek potisknout libovolným symbolem či vaší značkou pro promo akce.

Reference: cup008

Termoska nerez

Tato nerez termoska je neprodávanější termoskou vůbec. Velmi jednoduchá a klasická termoska pro využití na cestách autem nebo na kole. Termoska je vyrobena z nerez materiálu a nabízí vám velký prostor pro potisk.

Reference: VAC081305

Značkový termohrnek

Značkový termohrnek s plastovou vložkou a šroubovacím víkem. Značkový termohrnek s vaším logem nebo reklamou může být výhodná propagace. Značkový termohrnek ocení každý jako praktický dárek. Přizpůsobené velikosti a barvy značkového termohrnku není možné.

Reference: cup007

Termosky

S touto klasickou termosku díky jejímu obalu vydrží váš nápoj mnohem déle teplý. Termoska je z vysoce kvalitní nerezavějící oceli. Obal s řemínkem je velmi praktický pro přenášení termosky sebou.

Reference: cup036

Termohrnek do auta

Výrazně červený termohrnek do auta z nerezové oceli. Vysoce kvalitní cestovní termohrnek do auta ocení každý na cestách. Využijte akční nabídky a nechte si termohrnek do auta potisknout logem z obou stran bez dalších poplatků! Barvy na termohrnek do auta jsou volitelné.

Reference: cup004

Termoska do auta

Naší termosku do auta oceníte zajisté už pro své madlo a řemínek, díky němuž se dá termoska lehce upevnit. Termoska do auta je vyráběna z kvalitní nerezové oceli. Její uzávěr vám zároveň poslouží jako kelímek.

Reference: cup010

Elektrický termohrnek

Elektrický termohrnek má vnější obal z nerezové oceli a plastovou vnitřní nádobu. Elektrický termohrnek je velmi praktický díky možnosti vyhřívání. Elektrický termohrnek s Vaším logem je elegantní propagační dárek.

Reference: cup002

Termoska

Termosku vám nabízíme z kvalitního plastového obalu a uvnitř nerezavějící oceli. Termoska se vám hodí obzvláště na venkovní užití, turistiku, kdy vám nápoj vydrží mnohem déle teplý.

Reference: cup043

Termohrnek Sport

Termohrnek Sport je vyrobený z velmi kvalitního plastu se dvěma stěnami. Termohrnek Sport má jednoduchý design a je za dostupnou cenu. Termohrnek Sport je ideální reklamní dárek díky svému praktickému využití při nejrůznějších aktivitách. Kontaktujte nás pro určení velikosti a barvy termohrnku Sport dle Vašich potřeb!