Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Termosky a termohrnky

Termosky a termohrnky

Nabízíme reklamní termosky a termohrnky na zakázku. Na naše reklamní termosky a terohrnky se snadno umístí potisk s logem nebo jakoukoli reklamou. Termosky a termohrnky v naší nabídce jsou za garantované výhodné ceny.

Subcategories

Active filters

Reference: VAC081301

Reklamní termolahev

Naše Reklamní nerezová termolahev jsou nerozbitné, z nerezové oceli, tepelnou izolaci zajišťuje dvojitá stěna. Reklamní nerezová termolahev se sklopnou rukojetí jsou ideální pro snadné přenášení. Pro snadné uchopení má nerezová termolahev po straně šňůru.

Reference: cup035

Sportovní reklamní hrnek

Zářivě červený sportovní reklamní hrnek z nerezové oceli představuje vysoce kvalitní cestovní variantu milovníků kávy a čaje. Reklamní dárek pro každého. Barvy pro tento sportovní reklamní hrnek jsou k dispozici v rámci vašeho výběru. Vyzkoušejte sportovní reklamní hrnek pro svou propagaci!

Reference: GS-TCWP001

Plastové termohrnky s vložitelným potiskem

Plastové reklamnní termohrnky s vložitelným potiskem. Termohrnky s vložitelným potiskem jako originální předmět k propagaci. Plastové termohrnky mají transparentní dvoustěnné tělo a je tedy možné je opatřit vložitelným potiskem dle Vašeho zadání. 

Reference: cup106

termolahev

Termoláhev je vyrobena z vysoce kvalitní nerez oceli. Využití termoláhve najdete jak doma při studených večerech, tak i venku na cestách či při sportu.

Reference: cup039

Hrnek s potiskem firmy

Hrnek s potiskem firmy je má dvojitou stěnu a je barvy nerezové oceli. Pohodlná černá rukojeť má speciální tvar pro přidržení palcem. Za příplatek je možné objednat vakuovou izolaci tohoto hrnku s potiskem. Barvy hrnku s potiskem nabízíme v široké škále možností. Vyberte si hrnek s potiskem jako značkový dárek pro své zákazníky a podpořte tak svou kampaň.

Reference: cup008

Termoska nerez

Tato nerez termoska je neprodávanější termoskou vůbec. Velmi jednoduchá a klasická termoska pro využití na cestách autem nebo na kole. Termoska je vyrobena z nerez materiálu a nabízí vám velký prostor pro potisk.

Reference: VAC081306

Nerezový hrnek s potikem

Díky odnímatelnému víku a plastové vložce je nerezový reklamní hrnek skvělý nástroj pro přenášení studených nebo horkých nápojů. Druh nerezové oceli použité na nerezový hrnek s potiskem dává velký prostor pro potisk firemním logem nebo značkou. Efektivně zlepšuje image firmy na veřejnosti. Nerezový reklamní hrnek je skvělé reklamní médium a zároveň...

Reference: cup007

Termosky

S touto klasickou termosku díky jejímu obalu vydrží váš nápoj mnohem déle teplý. Termoska je z vysoce kvalitní nerezavějící oceli. Obal s řemínkem je velmi praktický pro přenášení termosky sebou.

Reference: VAC081308

Reklamní termohrnek

Reklamní termohrnek z ušlechtilé oceli s vnější plastovou obálkou uchovává nápoje dlouho teplé nebo studené. Reklamní termohrnek je skvělý nástroj pro firmení kampaň. Na reklamním termohrnku je hodně prostoru pro vaši reklamu. Dejte veřejnosti o sobě vědět praktickým dárkem pro každodenní život. Přizpůsobení velikosti a barvy reklamního termohrnku...

Reference: cup105

termo hrnky

Termo hrnky jsou praktický a vhodný obzvláště v zimě, kdy potřebujeme, aby nám nápoj vydržel déle teplý. S tímto krásně rudým termo hrnkem navíc s víčkem uděláte  radost jistě každému.

Reference: cup004

Termoska do auta

Naší termosku do auta oceníte zajisté už pro své madlo a řemínek, díky němuž se dá termoska lehce upevnit. Termoska do auta je vyráběna z kvalitní nerezové oceli. Její uzávěr vám zároveň poslouží jako kelímek.

Reference: cup002

Termoska

Termosku vám nabízíme z kvalitního plastového obalu a uvnitř nerezavějící oceli. Termoska se vám hodí obzvláště na venkovní užití, turistiku, kdy vám nápoj vydrží mnohem déle teplý.