Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Kovové
Kovové

Kovové

Vyberte si z naší široké nabídky klíčenek a přívěsků na klíče. Reklamní plastové přívěsky a klíčenky z této kategorie upozorní na Vaši značku za odpovídající cenu. S našimi přívěsky na klíče s logem na zakázku si obdarovaný připomene Vaši značku při každém otevírání dveří.
Active filters

Reference: metal-keychain001

Kovové klíčenky

Kovové klíčenky jsou ideální propagační položkou pro všechny příležitosti. Kovové klíčenky si můžete nechat označit vlastním logem či jiným nápisem a darovat zákazníkovi jako reklamní dárek.

Reference: ker001

Klíčenka pro žeton

Tyto klíčenky pro žeton jsou praktickým reklamním dárkem vhodným pro muže i ženy. Tyto klíčenky pro žeton na požádání označíme Vaším firemním logem. Neváhejte a objednejte si tyto reklamní klíčenky pro žeton ještě dnes.

Reference: klic003

Klíčenka

Tato klíčenka z lesklého kovu je velmi stylovým doplňkem. Tato klíčenka je ideálním reklamním dárkem pro všechny příležitosti. Tyto stylové klíčenky si můžete nechat označit vlastním logem či jiným nápisem, nabízíme různé designy i velikosti.

Reference: klic103

Přívěsky na klíče

Kovové přívěsky na klíče jsou ideálním reklamním dárkem pro různé příležitosti. Kovové přívěsky na klíče si můžete nechat označit vlastním logem či jiným nápisem. Nabízíme různé designy, loga i velikosti. Pro více informací o těchto stylových přívěscích na klíče z lesklého kovu kontaktujte náš prodejní tým!

Reference: klic105

Klíčenky

Kovové klíčenky jsou ideálním reklamním dárkem pro různé příležitosti. Kovové klíčenky si můžete nechat označit vlastním logem či jiným nápisem. Nabízíme různé designy, loga i velikosti. Pro více informací o těchto stylových klíčenkách z lesklého kovu kontaktujte náš prodejní tým!

Reference: klic106

Přívěsky

Kovové přívěsky jsou ideálním reklamním dárkem pro různé příležitosti. Kovové přívěsky si můžete nechat označit vlastním logem či jiným nápisem. Nabízíme různé designy, loga i velikosti. Pro více informací o těchto stylových přívěscích z lesklého kovu kontaktujte náš prodejní tým!

Reference: klic109

Přívěsek na klíče

Tento přívěsek na klíče z lesklého kovu je velmi stylovým doplňkem. Tento přívěsek na klíče je ideálním reklamním dárkem pro všechny příležitosti. Tyto stylové přívěsky na klíče si můžete nechat označit vlastním logem či jiným nápisem, nabízíme různé designy i velikosti. Pro více informací o těchto přívěscích na klíče kontaktujte náš prodejní tým!

Reference: klic110

Přívěsek na klíče

Tento přívěsek na klíče je ideálním reklamním dárkem pro všechny příležitosti. Tento přívěsek na klíče je vyrobený z lesklého kovu. Tyto stylové přívěsky na klíče si můžete nechat označit vlastním logem či jiným reklamním nápisem.Pro více informací o těchto přívěscích na klíče nás neváhejte kontaktovat. ěchto přívěscích na klíče kontaktujte náš prodejní tým!

Reference: klic111

Přívěsek na klíče

Tento přívěsek na klíče je ideálním reklamním dárkem pro všechny příležitosti. Tento kovový přívěsek na klíče má jednoduchý a stylový design. Tyto stylové přívěsky na klíče si můžete nechat označit vlastním logem či jiným nápisem, nabízíme různé designy i velikosti. Pro více informací o těchto přívěscích na klíče kontaktujte náš prodejní tým!

Reference: klic112

Klíčenky

Tyto klíčenky jsou vyrobeny z kvalitního kovu lesklého provedení. Tyto klíčenky jsou  ideálním reklamním dárkem pro všechny příležitosti. Kovové klíčenky si můžete nechat označit vlastním logem či jiným nápisem, nabízíme různé designy i velikosti. Pro více informací o těchto kovových klíčenkách kontaktujte náš prodejní tým!

Reference: klic115

Klíčenka

Tato klíčenka z lesklého kovu je velmi stylovým doplňkem. Tato klíčenka je ideálním reklamním dárkem pro všechny příležitosti. Tyto klíčenky si můžete nechat označit vlastním logem či jiným nápisem, nabízíme různé designy i velikosti. Pro více informací o těchto klíčenkách kontaktujte náš prodejní tým!

Reference: klic117

Klíčenka

Kovové klíčenky jsou ideálním reklamním dárkem pro různé příležitosti. Kovové klíčenky si můžete nechat označit vlastním logem či jiným nápisem. Nabízíme různé designy, loga i velikosti. Pro více informací o kovových klíčenkách kontaktujte náš prodejní tým!