Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Plastové trumpety
Plastové trumpety

Plastové trumpety

Nabízíme plasotvé trumpety na zakázku za nejlepší ceny. Na plastové trumpety různých barev a tvarů je možné vytisknout logo nebo jiný motiv.
Active filters

Reference: trump

Fotbalová trumpeta s logem

Fotbalová trumpeta se svým pronikavým tónem je skvělá pro všechny fanoušky fotbalu.   Trumpeta vyrobena z vysoce kvalitního plastu. Fotbalovou trumpetu s logem nabízíme v několika barvách a dle přání vám vyrobíme i různé velikosti. Logo či libovolný znak můžeme natisknout za poplatek.

Reference: trum001

fandici trumpeta

Fandící trumpeta je jedním z nejběžnějších propagačních předmětů. Fandící trumpetu vám na zakázku potiskneme vámi zvoleným logem či sloganem přesně pro vaši reklamní kampaň.

Reference: toy100

Plastové hračky

Nabízíme různé druhy plastových hraček, které jistě vykouzlí úsměv na tváři vašich ratolestí. Tyto plastové hračky můžete umístit na psací stůl nebo polici. Máte zájem o více informací o těchto plastových hračkách? Neváhejte nás kontaktovat.

Reference: hor001

Unikátní trumpeta s poutkem

Tato naše unikátní trumpeta s poutkem je vyrobena z vysoce kvalitního plastu. Naší plastovou trumpetu s poutkem nabízíme v několika barvách a dle přání vám vyrobíme i různé velikosti. Za příplatek vám na trumpetu natiskneme logo či libovolný znak. Trumpeta s poutkem se svým pronikavým tónem je skvělá pro všechny fanoušky jakéhokoliv sportu.

Reference: hor002

Reklamní trumpety pro fanoušky

Nabízíme vám reklamní trumpety nejen pro sportovní fanoušky. Tyto reklamní trumpety jsou vhodné při reklamní kampani na označení vaší značkou či logem. Máme na výběr z mnoha barev a také si lze nechat vyrobit reklamní trumpety různé velikosti. Potisk trumpety je za příplatek.

Reference: hor003

Fandící trumpeta k potisku

Fandící trumpeta k potisku je jednodílná široká plastová trubka typická pro sportovní nadšence. Trumpeta k potisku je vyrobena z vysoce kvalitního plastu. Svoji velkou širokou plochou je ideální pro reklamní potisk, který je na trumpetu za poplatek.

Reference: hor004

Trumpety na zakázku

Trumpety na zakázku z kvalitního plastu a výrazným zvukem. Trumpety na zakázku jsou na konci zakončené zajímavým nátrubek s potiskem fotbalového míče. Máme pro vás široký výběr barev a podle vašeho přání trumpety na zakázku můžeme potisknout vaší reklamní značkou.

Reference: hor005

Reklamní vytahovací vuvuzely

Nastavte si naše reklamní vytahovací vuvuzely jak jen chcete dlouhé. Reklamní vytahovací vuvuzely jsou vyrobené z kvalitního plastu a různých barev. Vytahovací vuvuzely skvěle poslouží jako reklamní dárek, na kterém se bude vyjímaat vaše logo.

Reference: hor006

Promo vuvuzely s poutkem na zavěšení

Modrá promo vuvuzela s poutkem na zavěšení na krk bude unikátním dárkem pro vaše kolegy. Promo vuvuzela s poutkem hezky vypadá a každého zaujme svým výrazným tónem. Je z vysoce kvalitního plastu. Dle vašeho přání potiskneme promo vuvuzelu s poutkem vaším symbolem, značkou či obrázkem.

Reference: TOJB-001

Propagační skládací vuvuzela

Tyto naše propagační skládací vuvuzely jsou výborné pro svou skladnost, kdy se dají složit a poté rozložit. Propagační skládací vuvuzely jsou z vysoce kvalitního plastu. Na zakázku si můžete potisknout na skládací vuvuzely své značkové logo nebo je použít jako reklamní dárek. Užívejte si se skládacími propagačními vuvuzelami na příštím mistrovství ve...

Reference: horn-007

Zakázková trumpeta s logem

Zakázková trumpeta je vysoké kvality z odolného plastu. Tyto zakázkové trumpety si můžete vybrat ze široké nabídky barev. Vynikejte na sportovních utkáních výrazným zvukem s naší trumpetou s logem vašeho oblíbeného týmu.

Reference: horn-008

Fotbalová reklamní trumpeta

Fotbalová reklamní trumpeta vyrobena z kvalitního plastového materiálu navíc s dvěma menšími trubkami. Fotbalová trumpeta má zajímavě řešený náustek ve tvaru fotbalového míče. Reklamní trumpetu, kterou vám vyrobíme i dle vašeho vlastního designu pro vás máme za skvělé ceny.