Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Ostatní

Ostatní

Active filters

Reference: sta001

Sešívačka

Tato umělohmotná sešívačka ve stylovém designu zaručeně oživí Váš kancelářský stůl. Tuto sešívačku můžeme označit logem dle Vašeho přání, může tedy sloužit jako zajímavý reklamní dárek.  Neváhejte a objednejte si tuto originální sešívačku v atraktivních barvách ještě dnes.

Reference: peh001

Stojánek na pera

Tento stojánek na pero je velice praktickou pomůckou do Vaší kanceláře. Tento stojánek na pero můžeme na požádání označit Vaším logem a může tedy být ideálním reklamním dárkem pro Vaše obchodní partnery. Máte zájem o více informací o tomto stojánku na pero? Neváhejte kontakovat naše prodejní oddělení ještě dnes.

Reference: lepici-pasky

lepici pasky

Lepicí pásky jsou nezbytnou součástí každého pracovního stolu. Navíc nabízíme možnost nechat si na tyto lepicí pásky natisknout značku či logo vaší společnosti.

Reference: for100

Vysouvací nůž

Vysouvací nůž s odlamovací čepelí z japonské oceli. Vyzkoušejte praktický vysouvací nůž jako reklamní předmět nebo dárek. Pokud si přejete vysouvací nůž objednat, kontaktujte nás pro podrobnější informace.