Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Tkané šňůry a přívěsky
Tkané šňůry a přívěsky

Tkané šňůry a přívěsky

Nabízíme tkané šňůry přívěsky za nejnižší ceny. Na zakázku vám na tyto přívěsky vytiskneme vaše firemní logo nebo reklamní slogan. Tkané přívěsky se hodí nejen pro reklamní kampaň, ale i jako firemní dárek.
Active filters

Reference: mos00076

Promo šňůra na krk

Promo šňůru na krk je možné vyrobit z polyesteru, nylonu, bavlny nebo jiného materiálu dle vašeho přání. Promo šňůry na krk nabízíme v pantonových barvách. Jsme schopni se přizpůsobit jakékoli specifikaci barev. Vaše firemní logo nebo reklamní slogan vytiskneme na promo šňůru na krk přesně podle vašich představ. Nabízíme screen print, gumový potisk,...

Reference: mos006

Provázky na mobil

Provázky na mobil jen u nás za nejlepší ceny. Provázky na mobil jsou vhodné pro potisk reklamou. Provázky na mobil v provedeních podle vašich přání. Pro objednávku nás kontaktujte.

Reference: mos005

Provázek na mobilní telefon

Provázek na mobilní telefon jen u nás za nejlepší ceny. Provázek na mobilní telefon je vhodný pro potisk reklamou. Provázek na mobilní telefon v provedeních podle vašich přání.Pro objednávku nás kontaktujte.

Reference: mos004

Provázky k mobilům

Provázky k mobilům jen u nás za nejlepší ceny. Provázky k mobilům jsou vhodné pro potisk reklamou. Provázky k mobilům v různých barvách a provedeních podle vašich přání.

Reference: mos003

Provázek na mobil

Provázek na mobil jen u nás za nejlepší ceny. Provázek na mobil je vhodný pro potisk reklamou. Provázek na mobil v různých barvách a provedeních podle vašich přání.

Reference: mos002

Provázek na telefon

Provázek na telefon jen u nás za nejlepší ceny. Provázek na telefon je vhodný pro potisk reklamou. Provázek na telefon v různých barvách a provedeních podle vašich přání.

Reference: mos053

Šňůrka na mobil

Šňůrka na mobil v různých provedeních. Šňůrka na mobil vhodná k potištění reklamou. Šňůrka na mobil pro zavěšení mobilního telefonu. Vyzkoušejte šňůrku na mobil pro svou propagaci. Kontaktujte nás pro specifikaci objednávky.

Reference: mos014

Šňůry na mobily

Šňůry na mobily jen u nás za nejlepší ceny. Šňůry na mobily v různých barvách a provedeních podle vašich přání. Naše šňůry na mobily mohou být tím pravým reklamním předmětem pro vás.

Reference: mos00077

Šňůra na MP3

Nabízíme šňůry na MP3 za skvělé ceny. Darujte svým stáváajícícm i potenciálním zákazníkům šňůry na MP3 a ukažte jim, že si jich vážíte.

Reference: mos057

Promo šňůra na mobilní telefon

Promo šňůra na mobilní telefon byla vyrobena jako příslušenství nejen pro mobilní telefony. Kovová karabinka umožňuje snadné připnutí telefonu k promo šňůře. Neváhejte a kontaktujte nás se svou bojednávkou na promo šňůry na mobilní telefony.