Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Plastové a gumové šňůrky a přívěsky
Plastové a gumové šňůrky a přívěsky

Plastové a gumové šňůrky a přívěsky

Hledáte propagační předměty, které když lidé uvidí, tak budou vědět, že se jedná o vaši firmu? Nabízíme přívěsky a šňůrky na klíče a mobilní telefony, které dokonale slouží jako reklamní předměty. Vaši zákazníci je mají stále při sobě. Vaše logo vidí pokaždé, když telefonují, otevírají dveře do bytu, kanceláře či auta. Tyto předměty dodáváme v plastovém nebo gumovém provedení a lze je opatřit logem ve 3D.
Active filters

Reference: mos022

Přívěsky na mobilní telefony na míru

Přívěsky na mobilní telefony na míru jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu, který zaručuje jejich dlouhou životnost. Věnujte svým zákazníkům přívěsky na mobilní telefony na míru a ukažte jim, že si jich vážíte.

Reference: 4OS0032

Přívěsek - Číňanka malá 1

Přívěsek - Číňanka malá 1 na klíče nebo k mobilu. Přívěsek - Číňanka malá 1 je z odolného plastu s poutkem na uchycení. Tento Přívěsek - Číňanka malá 1 nabízíme s různými motivy.

Reference: 4OS0033

Přívěsek - Číňanka malá 2

Přívěsek - Číňanka malá 2 na klíče nebo k mobilu. Přívěsek - Číňanka malá 2 je z odolného plastu s poutkem na uchycení. Tento Přívěsek - Číňanka malá 2 nabízíme s různými motivy.

Reference: cm

Model auta

Zejména pány potěší model auta jako přívěsek. Model auta lze nosit na klíčích nebo na mobilu. Model auta je v různých barvách a nabíce jsou různé značky aut. Vyzkoušejte model auta jako dárek.

Reference: M1

Přívěsek pro mobilní telefon

Přívěsek pro mobilní telefon je skvělou dorobností pro vaší efektivní propagaci. Přívěsek pro mobilní telefon má zabudouvanou indikaci příchozího hovoru. Přívěsek pro mobilní telefon je z kvalitního plastu. Naše přívěsky pro mobilní telefony jsou za nejvýhodnější ceny.

Reference: 4OS0030

Přívěsek Číňanka velká šibalka

Přívěsek Číňanka velká šibalka - přívěsek s motivem malé Číňanky. Přívěsek Číňanka velká šibalka je z odolného plastu s kroužkem na klíče. Tento přívěsek Číňanka velká šibalka se hodí k ozdobení mobilu nebo klíčů.

Reference: 4OS0029

Přívěsek Číňanka velká vysmátá

Přívěsek Číňanka velká vysmátá - přívěsek s motivem malé Číňanky. Přívěsek Číňanka velká vysmátá je z odolného plastu s kroužkem na klíče. Tento přívěsek Číňanka velká vysmátá se hodí k ozdobení mobilu nebo klíčů.

Reference: 4OS0028

Přívěsek Číňanka velká milá

Přívěsek Číňanka velká milá - přívěsek s motivem malé Číňanky. Přívěsek Číňanka velká milá je z odolného plastu s kroužkem na klíče. Tento přívěsek Číňanka velká milá se hodí k ozdobení mobilu nebo klíčů.

Reference: 4OS0022

Přívěsek Číňanka

Přívěsek Číňanka - přívěsek s motivem malé Číňanky. Přívěsek Číňanka je z odolného plastu s ouškem. Tento přívěsek Číňanka se hodí k ozdobení mobilu nebo klíčů.

Reference: priv01

Přívěsky na mobil

Přívěsky na mobil s potiskem v různých provedeních. Naše přívěsky na mobil jsou vhodné k potištění libovolnou reklamou. Vyzkoušejte přívěsky na mobil pro svou propagaci.

Reference: keyr004

Přívěsky

Přívěsky jsou skvělou dorobností pro vaší efektivní propagaci, jako reklamní dárek. Přívěsky je možné použít na klíče, na batoh a podobně. Přívěsky jsou z odolného plastu. Naše přívěsky jsou za nejvýhodnější ceny.

Reference: keyr003

Privěsek na klice

Přívěsek na klíče je skvělou dorobností pro vaší efektivní propagaci, jako reklamní dárek. Přívěsek na klíče je z odolného plastu. Naše přívěsky na klíče jsou za nejvýhodnější ceny.