Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Vějíře
Vějíře

Vějíře

Vyberte si některý z našich krásných vějířů jako firemní dárek. Vějíře jsou originální propagační předmět a dobrý doplněk marketingové kampaně. Vějíře dodáváme na zakázku v různých barvách, vzorech a materiálech.

Subcategories

Active filters

Reference: GCNA-001

Bambusový vějíř

Bambusový vějíř má kostru z bambusu pokrytou kvalitním papírem. Tento bambusový vějíř bez vzoru můžeme vyrobit v jakékoli barvě. Bambusový vějíř můžete použít k nápadité propagaci firmy. Svoje sdělení můžete nechat vytisknout na obou stranách bambusového vějíře. Bambusový vějíř můžeme také potisknout na držátku. Pokud potřebujete menší množství...

Reference: fans-026

Vějíř na zakázku

Vějíř na zakázku má plastový rám a umělý povrch. Vějíř na zakázku potiskneme Vaším logem, značkou, obrázkem nebo jinou reklamou. Takový vějíř na zakázku je efektivní způsob jak oslovit širokou veřejnost. Nabízíme velké množství barev pro úpravu vějíře na zakázku podle Vašich představ.

Reference: fans-025

Asijský vějíř s potiskem

Asijský vějíř s potiskem má bambusovou kostru a papírový povrch. Asijský vějíř s potiskem skýtá velký prostor pro potištění Vaší reklamou. Tak hezký dárek jako je asijský vějíř s potiskem zůstane dlouho v paměti zákazníků. Kotaktujte nás pro upřesnění ceny asijského vějíře s potiskem.

Reference: GCMB-005

Látkový vějíř s potiskem

Látkový vějíř s potiskem s dřevěným rámem a látkovou výplní. Látkový vějíř s potiskem si zapamatuje každý. Látkový vějíř s potiskem vaším logem nebo reklamní kampaní je efektivním propagačním dárkem. Neváhejte nás kontaktovat pro upřesnění ceny za látkový vějíř s potiskem čínského stylu.

Reference: fans01

Papírový vějíř s potiskem

Papírový vějíř s potiskem je ideální propagační předmět. Tento papírový vějíř s potiskem je totiž velmi prostý díky tomu na něm vynikne každý reklama. Papírový vějíř s potiskem nabízíme s dřevěnou nebo plastovou kostrou.

Reference: fans04

Stojan na vějíře

Stojan na vějíře má velmi pěkný vzhled. Černá barva stojanu na vějíře vyjadřuje důstojnost. Stojan na vějíře je cenný dárek pro přátele nebo kolegy. Nyní nabízíme stojan na vějíře za výhodnou cenu.

Reference: paper-fans-09

Promo papírový vějíř

Promo papírový vějíř nabízíme v různých tvarech, barvách, velikostech a designu. Promo papírový vějíř nemá žádná omezení. Na promo papírový vějíř můžete vytisknout jakoukoli reklamu potřebujete z obou stran. Zkuste levnou propagaci s naším promo papírovým vějířem.

Reference: wood-fans-01

Dřevěný vějíř

Dřevěný vějíř je vyroben z voňavého santalového dřeva. Díky příjemné vůni, kterou dřevěný vějíř uvolňuje, se budou vaši zákazníci cítit dobře. Dřevěný vějíř nabízíme v různých velikostech podle Vašich potřeb. Elegantní dřevěný vějíř je nezapomenutelný dárek.

Reference: paddle-fans-02

Kulatý vějíř

Kulatý vějíř je z kombinace plastu a papíru. Kulatý vějíř můžete složit do speciální tuby. Svoje logo nebo reklamu můžete umístit na obal nebo rukojeť kulatého vějíře. Kulatý vějíř je za výhodnou cenu.