Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Vějíře
Vějíře

Vějíře

Vyberte si některý z našich krásných vějířů jako firemní dárek. Vějíře jsou originální propagační předmět a dobrý doplněk marketingové kampaně. Vějíře dodáváme na zakázku v různých barvách, vzorech a materiálech.

Subcategories

Active filters

Reference: GCNA-001

Bambusový vějíř

Bambusový vějíř má kostru z bambusu pokrytou kvalitním papírem. Tento bambusový vějíř bez vzoru můžeme vyrobit v jakékoli barvě. Bambusový vějíř můžete použít k nápadité propagaci firmy. Svoje sdělení můžete nechat vytisknout na obou stranách bambusového vějíře. Bambusový vějíř můžeme také potisknout na držátku. Pokud potřebujete menší množství...

Reference: paper-fans-07

Propagační vějíř

Propagační vějíř můžeme vyrobit z různých materiálů jako je hedvábí, papír, pírka a palmové listy. Tento propagační vějíř má bambusouvou kostru na kterou můžeme vytisknout Vaše logo. Dejte o sobě vědět jednoduchým a levným způsobem - vyzkoušejte propagační vějíř. Na skladě mám různé vzory a velikosti propagačního vějíře. Kontaktujte nás pro více...

Reference: paddle-fans-01

Reklamní vějíř

Tento reklamní vějíř je vybaven krásnou bambusovou rukojetí a kvalitním bílým papírem. Vzhledem ke svému tvaru a barvě je tento reklamní vějíř často používán při stavbách a nebo propagačních akcích. Na reklamní vějíř můžete vytisknout jakýkoli barevný motiv z obou stran. Tento reklamní vějíř může reprezentovat skutečně jakokouli reklamu. Reklamní vějíře...

Reference: paper-fans-08

Papírový vějíř

Papírový vějíř má bambusovou kostru a porývá ho kvalitní papír. Papírový vějíř můžeme vyrobit za jakékoli barvy. Potištěný vaším logem můžete papírový vějíř použít při jakékoli promo akci. Jakoukoli informaci můžeme na papírový vějíř vytisknout z obou stran. Papírový vějíř může být potištěn také na držadlu. Pokud potřebujete menší množství papírových...

Reference: fan03

Vějíře

Tento vějíř má bambusouvou kostru a papírový povrch. Tento vějíř z papíru poskytuje velký prostor pro umístění Vaší reklamy. Tak hezký dárek jako je tento vějíř z papíru zůstane dlouho v paměti zákazníků. Kontaktujte nás pro upřesnění ceny tohoto vějíře.

Reference: fan02

Vejir

Skládací vějíř je skvělý módní doplněk a slouží také k víření vzduchu a tím i k ochlazení.

Reference: fans-026

Vějíř na zakázku

Vějíř na zakázku má plastový rám a umělý povrch. Vějíř na zakázku potiskneme Vaším logem, značkou, obrázkem nebo jinou reklamou. Takový vějíř na zakázku je efektivní způsob jak oslovit širokou veřejnost. Nabízíme velké množství barev pro úpravu vějíře na zakázku podle Vašich představ.

Reference: fans-016

Vějíř s potiskem

Vějíř s potiskem má bambusovou kostru a papírový povrch. Vějíř s potiskem poskytuje velký prostor pro umístění Vaší reklamy. Tak hezký dárek jako je vějíř s potiskem zůstane dlouho v paměti zákazníků. Kotaktujte nás pro upřesnění ceny vějíře s potiskem.  

Reference: fans-017

Promo vějíř

Promo vějíř z bambusu s papírovým povrchem. Modrý promo vějíř má velkou plochu vhodnou pro potisk. Promo vějíř pořídíte za výhodnou cenu. Skvělý dárek pro zákazníky je promo vějíř. Kontaktujte nás pro upřesnění ceny za tento promo vějíř.  

Reference: fans-018

Značkový vějíř

Značkový vějíř z bambusu s papírovým povrchem čísnkého stylu. Modrý značkový vějíř má velkou plochu vhodnou pro potisk. Značkový vějíř pořídíte za výhodnou cenu. Skvělý dárek pro zákazníky je značkový vějíř. Kontaktujte nás pro upřesnění ceny za tento značkový vějíř.  

Reference: fans-019

Reklamní vějíř z papíru

Reklamní vějíř z papíru s bambusouvou kostrou. Reklamní vějíř z papíru má bambusovou kostru a papírový povrch. Reklamní vějíř z papíru poskytuje velký prostor pro umístění Vaší reklamy. Tak hezký dárek jako je reklamní vějíř z papíru zůstane dlouho v paměti zákazníků. Kotaktujte nás pro upřesnění ceny reklamního vějíře z papíru.  

Reference: fans-020

Růžový vějíř

Růžový vějíř má bambusovou kostru a papírový povrch. Růžový vějíř poskytuje velký prostor pro umístění Vaší reklamy. Tak hezký dárek jako je tento růžový vějíř zůstane dlouho v paměti zákazníků. Kotaktujte nás pro upřesnění ceny za růžový vějíř.