Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Cestovní tašky
Cestovní tašky

Cestovní tašky

Nabízíme Vám cestovní tašky na zakázku za bezkonkurenční ceny. S potiskem Vašeho firemního loga či reklamního textu bude cestovní taška ideálním propagačním nebo firemním dárkem.
Active filters

Reference: BAG809003

Sportovní tašky

Tyto sportovní tašky ocení hlavně mladí při sportovních aktivitách. Díky velkým úložným prostorám jsou sportovní tašky vhodné hlavně pro plavání, basketbal nebo fotbal, protože sem všechny věci snadno zabalíte.

Reference: ab-27

batuzek sedy

Námi nabízený batůžek šedé barvy je velmi praktický svou velikostí, kdy se do něj vejde vše potřebné a máte to tak po ruce, tak pro svou skladnost.

Reference: BAG809004

Sportovní taška

Tato reklamní sportovní taška má velmi moderní design. Sportovní taška obsahuje velkou hlavní kapsu na zip se zapínáním ve tvaru do U, přední kapsu na zip s okénkem na průkazku, tři kapsičky na příslušenství a velkou boční kapsu.

Reference: BAG809005

Propagační cestovní tašky

Propagační cestovní tašky moderního designu jsou vyrobeny z odolného 600D polyesteru. Propagační cestovní tašky z naší nabídky mají velkou přední kapsu a jsou voděodolné.

Reference: BAG809001

Cestovní tašky

Tyto stylové reklamní cestovní tašky jsou vyrobeny z kvalitního 600D polyesteru. Cestovní tašky obsahují dvě boční kapsy na zip, přední kapsu na zip, nastavitelné popruhy a velkou plochu k potisku Vašeho loga.

Reference: Bag-6

sportovni taska

Sportovní taška, kterou vám nabízíme je z pevného materiálu. Taška má jednu hlavní kapsu, dvě postranní kapsy a další kapsu najdeme na přední straně této sportovní tašky. Všechny kapsy jsou uzavíratelné na zip.

Reference: bag01pse

tasky

Tyto tašky jsou sportovního vzhledu a s mnoha praktickými kapsami. Kapsy na této tašce je možné potisknout vaším logem, kdy se tak stane tato taška originální a jedinečnou.

Reference: batoh05

sportovni taska

Stylová sportovní taška s postranními kapsami a jednou přední kapsou. Tuto sportovní tašku vám na zakázku potiskneme vaší značkou nebo logem. Máme na výběr z mnoha barev.

Reference: batoh03

sportovni potreby

Mezi sportovní potřeby jistě patří i malá kapsička, do které si můžete dát své nezbytnosti, jako jsou mobilní telefon, peněženka apod. věci, které máte rádi při ruce.

Reference: ab-28

batuzek cerny s prezkou

Černý batůžek s přezkou oceníte obzvláště na cestách, při turistice, kdy chcete mít všechny důležité věci u sebe. Tento černý batůžek je uzavíratelný na zip s dlouhým uchem pro možnosti nosit batůžek přes rameno a přezkou.