Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Reklamní čepice a trička
Reklamní čepice a trička

Reklamní čepice a trička

Chcete podarovat své obchodní partnery a také se i zviditelnit? Zkuste to s našimi reklamními čepicemi. Vaše firemní logo či nápis může vidět kdokoli. Zvolte si vlastní design, velikost a barvu a využijte tyto reklamní čepice / kšiltovky při různých událostech.

Subcategories

Active filters

Reference: hat006

Čepice s vlastním logem

Naše čepice s logem jsou nabízeny v různých velikostech, barevných kombinacích, z různého materiálu a různých tvarů. Logo ve formě potisku /výšivky/ nášivky dle požadavků zákazníka. Univerzální nastavitelná velikost.

Reference: cth024

dovolena

Vyrábíme reklamní trička v různých velikostech, barevných kombinacích, různých designech a z různého materiálu. Logo potiskneme dle požadavků zákazníka.

Reference: 5606

tricka

Různá trička, která vám nabízíme, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, jsou k dispozici v několika velikostech i barevných provedení. Trička jsou s dlouhým rukávem.

Reference: pc-5215

tricka s limcem

Nabízíme trička s límcem a dlouhým rukávem v různých velikostech, barevných kombinacích, různých designech a z různého materiálu. Logo potiskneme dle požadavků zákazníka.

Reference: pd-6018

tricka s limcem

Nabízíme trička s límcem na zakázku v různých velikostech, barevných kombinacích, různých designech a z různého materiálu. Logo potiskneme dle požadavků zákazníka.

Reference: spp14

Propagační tílko s potiskem

Propagační tílka s potiskem jsou nabízeny v různých velikostech, barevných kombinacích, a z různého materiálu. Logo ve formě potisku /výšivky/ nášivky dle požadavků zákazníka. Originální propagační tílka s potiskem budou výborně prezentovat Vaši firmu při různých firemních či sportovních událostech.

Reference: spp02

kalhotky v akci

Máme pro vás kalhotky v akci. Tyto kalhotky jsou na výběr z několika barev i velikostí. Nabízíme i potisk těchto kalhotek v akci, vaším logem nebo vaším vlastním designem, a to za naší akční cenu.

Reference: pc-5205

Výroba reklamních triček

Vyrábíme reklamní trička v různých velikostech, barevných kombinacích, různých designech i z různého materiálu. Logo ve formě potisku /výšivky/ nášivky dle požadavků zákazníka.

Reference: cth058

trika

Nabízíme vám trika s límečkem z velmi příjemného bavlněného materiálu. Trika s límečkem jsou na výběr z mnoha designů i barev a k dispozici je i několik velikostí.