Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Plastové a gumové
Plastové a gumové

Plastové a gumové

Hledáte reklamní předmět, který zviditelní Vaši značku? Skvělou volbou budou klíčenky z naší nabídky. Tyto skvělé reklamní přívěsky na klíče používají obdarovaní obvykle znovu a znovu. Uvidí Vaše logo pokaždé, když otevírají dveře, zásuvky, schránku nebo auto. Tyto elegantní klíčenky na zakázku jsou vyrobeny z kvalitního plastu nebo pryže. 3D efekt potisku je použitelný pro Vaše firemní logo, značku nebo jiný obrázek, který upoutá pozornost.
Active filters

Reference: prm

Přívěsek metr

Přívěšek na klíče ve tvaru čtverce bílé barvy. Tento přívěsek na klíče se svinovacím metrem. označíme Vaším firemním logem. Délka 1 m.

Reference: kr-23

Klíčenka

Tato klíčenka z umělé hmoty působí netradičně a stylově. Tuto klíčenku můžeme označit Vaším firemním logem nebo reklamním textem, může tedy sloužit jako zajímavý reklamní dárek. Máte zájem o objednání těchto klíčenek? Neváhejte náš kontaktovat.

Reference: 4OS0021

Plastový přívěsek se žetonem

Tento plastový přívěsek se žetonem je praktickým reklamním dárkem pro muže i ženy. Tento plastový přívěsek se žetonem označíme Vaším firemním logem. Tyto plastové přívěsky nabízíme v různých barvách.

Reference: 4OS0016

Navíjecí přívěsek

Tento navíjecí přívěsek slouží pro připevnění permanentky. Tento navíjecí přívěsek nabízíme v různých barevných provedeních. Máte zájem o objednání těchto navíjecích přívěsků za příznivé ceny? Kontaktujte nás ještě dnes.

Reference: kr-7

Umělohmotná klíčenka

Umělohmotná klíčenka je ideální drobností pro vaší efektivní propagaci, jako reklamní dárek. Umělohmotná klíčenka je z odolného plastu. Tato umělohmotná klíčenka je připravená na potištění reklamou.

Reference: toy102

Průhledná klíčenka

Tyto průhledné klíčenky jsou ideální pro reklamní příležitosti. Tyto průhledné klíčenky nabízíme v různých velikostech a tvarech. Tyto průhledné klíčenky jsou vhodné k vložení fotografie. Chcete získat více informací o průhledných klíčenkách za skvělou cenu? Kontaktujte náš prodejní tým.

Reference: promotion-keychain005

Plastové přívěsky na klíče

Plastové přívěsky na klíče ve tvaru srdce jsou vyrobeny z kvalitního plastu. Nápadné průhledné tělo těchto plastových přívěsků na klíče můžeme potisknout jakýmkoliv motivem podle Vašeho výběru.