Reklamní magické kostky na objednávku
  • Reklamní magické kostky na objednávku

Reklamní magické kostky na objednávku

GS-MC-011
Rating 

Reklamní magické kostky jsou na objednávku dostupné v různých velikostech od 3 do 8cm. Reklamní magické kostky

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Description

Reklamní hlavolam - kouzelná kostka je k dostání v různých velikostech za bezkonkurenční ceny. Barevný potisk vám zhotovíme na přání. Na náš reklamní hlavolam - kouzelnou kostku vám vytiskneme až 48 malých obrázků v různém grafickém provedení. Reklamní hlavolam - kouzelná kostka vám zaručeně pomůže při propagaci vaší firmy či výrobku. Sdělte nám vaši představu o tom, co chete inzerovat a my vám dodáme náš reklamní hlavolam v podobě kouzelné kostky za skělou cenu.

 

Min. objednávka: 200ks
Optimální objednávka: 1000ks
Materiál: plast
Rozměry: 70x70x70mm (nebo na zakázku)
Hmotnost: 100g
Potisk: na zakázku
CENA NEOBSAHUJE POTISK 

CENA VÝROBKU JE POUZE ORIENTAČNÍ. PRO CENOVOU NABÍDKU NÁS KONTAKTUJTE 

Product Details
GS-MC-011
0
Reviews

No customer reviews for the moment.

Write your review

Reklamní magické kostky na objednávku

Reklamní magické kostky na objednávku

Reklamní magické kostky jsou na objednávku dostupné v různých velikostech od 3 do 8cm. Reklamní magické kostky

Write your review
12 other products in the same category:

Reference: GS-MC-004

Reklamní kouzelný mnohoúhelník s potiskem

Reklamní kouzelný mnohoúhelník opatříme potiskem dle Vašeho zadání a Vy tak získáte unikátní předmět, který bude prezentovat například služby společnosti, kontaktní informace, Vaše produkty či zaměstnance. Kouzelný mnohoúhelník s potiskem je perfetkní reklamní předmět pro Vaše obchodní klienty nebo zákazníky.

Reference: Magic-Cube-04

Promo hlavolam

Náš kulatý promo hlavolam je vyroben z nejkvalitnějšího plastu.Náš promo hlavolam se hodí pro zkrácení dlouhé chvíle doma i na cestách.

Reference: PIOA-001

Skládací hlavolam - trojúhelník

Skládací hlavolam - trojúhelník vám nabízí nové reklamní koncepty, jenž skýtají možnost předání komplexní informace. Skládací hlavolam - trojúhelník se skládá z 10 velkých kostek, na které lze vytiskounout logo firmy, výrobků a služeb.

Reference: GS-MC-003

Propagační hlavolamy - magic diamond

Propagační hlavolamy magic diamond vyrábíme již od roku 2010. Propagační hlavolamy magic diamond jsou perfektní způsob pro prezentaci firmy, produktu či služeb. Propagační hlavolamy diamond nabízí až 34 ploch pro Váš vlastní potisk. Zkuste zaujmout a nechte si vyrobit propagační hlavolamy magic diamond.

Reference: GS-MC-010

Promo magické kostky s potiskem

Promo magické kostky opatříme potiskem dle Vašeho zadání. Promo magické kostky nabízí od devíti po čtyřicet osm malých ploch s různým potiskem. Promo magické kostky jsou perfektní pro propagaci firmy a jejich služeb či produktů. Promo magické kostky v různých velikostech. 

Reference: GS-MC-002

Propagační hlavolamy - puzzle karty

Skvělé a originální propagační hlavolamy v podobě puzzle platební karty. Hlavolamy puzzle karty nabízí velkou plochu pro potisk a jsou tedy ideální propagační předměty. Propagační hlavolamy puzzle karty jsou perfektní k propagaci firemních služeb nebo produktů.

Reference: GS-MC-001

Promo hlavolamy - 3D platební karty

Promo hlavolamy v podobě 3D platební karty je skvělou a originální 3D prezentací Vaší firmy, produktu nebo služeb. Promo hlavolamy 3D platební karty nabízí velkou plochu pro potisk a tedy i Vaší prezentaci. Promo hlavolamy 3D platební karty za výhodné ceny.

Reference: Magic-Cube-06

Reklamní hlavolam 3D puzzle

Reklamní hlavolam 3D puzzle ve tvaru válce je ideláním dárkem při propagaci vaší firmy, výrobku či služeb. Díky našemu reklamnímu hlavolamu 3D puzzle se zaručeně zviditelníte.

Reference: GS-MC-008

Magické kostky jako svatební oznámení

Navrhněte si sami své svatební oznámení v podobě magické kostky. Magické kostky necháme opatřit grafikou dle Vašeho návrhu a Vy je můžete použít jako originální a vtipné svatební oznámení. Magické kostky lze opatřit jakoukoliv grafikou a proto je můžete využít nejen jako svatební oznámení ale také k propagaci firmy. 

Reference: GS-MC-005

Reklamní skládací kostky trojúhelník

Tyto reklamní skládací kostky lze rozložit na dvě částí a vzniknout tak dva trojúhelníky. Skládací kostky trojúhelník lze opatřit grafikou dle Vašeho zadání a Vy tak získáte unikátní a originální reklamní předmět k propagaci značky nebo produktu. Na reklamní skládací kostky troj)helník můžete natisknout informace o společnosti, nabízené služby a produkty,...

Reference: GS-MC-016

Brand:

Reklamní propisky s bludištěm

Hravé reklamní propisky s bludištěm a kuličkou uvnitř. Pokud chcete zaujmout zajímavým, hravým a poutavým dárkem, zkuste tyto propisky s bludištěm, které lze dodat v různých barvách a s potiskem dle Vašeho zadání.