Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Skládací židle
Skládací židle

Skládací židle

Nabízíme skládací židle za nejnižší ceny. Nechte si na tyto židle vytisknout logo vaší firmy nebo reklamní slogan a my vám zaručíme, že s těmito reklamními předměty sklidíte úspěch.
Active filters

Reference: outdoor things1

Promo skládací židle

Promo skládací židle je vyrobena z polyesteru. Konstrukce této promo skládací židle je kovová. I přesto, že je promo skládací židle lehká, je velmi stabilní.

Reference: outdoor things2

Kempingová židle

Kempingová židle je vyrobena z kvalitního nylonu. Konstrukce kempingové židle je z hliníku. Tato konstrukce má nosnost až 250 kg. Kempingové židle nebízíme v různých barevných provedeních.

Reference: outdoor things3

Outdoorová židle

Skládací outdoorová židle se hodí na piknik, kempování, sezení u bazénu nebo jiné outdoorové aktivity. Outdoorovou židli jednoduše složíte  a přenesete v tašce, se kterou je dodávána.

Reference: outdoor things4

Zahradní židle

Zahradní židle v soubě snoubí moderní design a komfort. Zahradní židle je vyrobena kvalitního nylonu. Konstrukce zahradní židle je kovová.

Reference: outdoor things5

Promo skládací židle

Promo skládací židle je vyrobena z velmi kvalitního polyesteru. Konstrukce promo skládacížidle je vyrobena z hliníku. Na zakázku vám na tuto promo skládací židli vytiskneme logovaší firmy, propagovaného výrobku či služeb.