Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Doplňky k oblečení
Doplňky k oblečení

Doplňky k oblečení

Stylové spony na kravaty poskytují výjimečnou příležitost pro prezentaci Vaší firmy, případně jsou vhodným doplňkem při zvláštních příležitostech. Můžete si vybrat z různých materiálů s možností vyrytí Vašeho jména či monogramu. Tyto prvotřídní spony na kravatu dokonale ozvláštní Váš formální outfit.
Active filters

Reference: Jewelry_Accessory_001

Reklamní spony na kravatu

Tato stříbrná spona na kravatu je vyrobena z kvalitní slitiny a je potištěna reklamním logem v černé barvě. Tato reklamní spona na kravatu je ideálním dárkem pro Vaše zaměstnance, přátele, rodinu nebo pro obchodní partnery za účelem budování povědomí o Vaší značce.

Reference: Jewelry_Accessory_006

Sponky na kravatu ze slitiny

Tyto stylové sponky na kravatu jsou vyrobeny z kvalitní slitiny. Tyto postříbřené sponky na kravatu s originálně připevněným logem je možné objednat v dárkovém balení a nechat zaslat Vašim přátelům, kolegům či blízkým. Zašlete nám návrh loga a o zbytek se postaráme my.

Reference: TIECLIP04

Sponky na kravatu

Tyto klasické reklamní spony na kravatu jsou vyrobeny ze slitiny s postříbřeným povrchem. Spony na kravatu s výrazným, ale vkusně zakomponovaným logem, jsou ideálním dárkem pro Vaše obchodní partnery. Stylový doplněk pánské módní kolekce a ideální způsob jak ozvláštnit Váš formální oděv.

Reference: TIECLIP03

Spona na kravatu

Tato spona na kravatu je vyrobená na zakázku z kvalitní nerezové oceli. Povrch je postříbřený s možností vygravírování loga dle Vašich požadavků. Zvolte si velikost a design a potěště tímto originálním dárkem Vaše kolegy či obchodní partnery.

Reference: TIECLIP05

Spona na kravatu z nerez oceli

Tyto stříbrné spony na kravatu jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli. Jednoduchý a hladký povrch je ideální pro vyrytí či natištění Vašeho loga nebo značky. Vyberte si z různých velikostí a designů a potěště své kolegy, zákazníky či přátele.

Reference: TIECLIP06

Kravatová spona

Nechte si vyrobit na zakázku tuto jednoduchou a stylovou sponu na kravatu. Vaše logo nebo značka se bude vyjímat na této sponě z kvalitní nerezové oceli. Zašlete nám návrh designu nebo logo a o zbytek se postaráme my.

Reference: tie-clip-07

Reklamní kravatová sponka

Tato reklamní kravatová spona vyrobená z kvalitní nerezové oceli je ideální pro potisk nebo vygravírování vaší značky či loga. Stylový doplněk pánské módní kolekce a zároveň ideální dárek pro Vaše obchodní partnery.

Reference: Jewelry_Accessory_004

Spona na kravatu

Tato zlacená módní kravatová spona s originálně zakomponovaným logem představuje jednoduchý a elegantní způsob pro prezentaci Vaší značky. Za příplatek možno dodat i v krásném dárkovém balení.

Reference: Jewelry_Accessory_002

Spony na kravatu

Tyto elegantní stříbrné spony na kravatu mají klasický design a jsou ideální pro vygravírování Vašeho loga či značky. Spony nabízíme v barvě stříbrné i zlaté. Velikost i tvar přizpůsobíme Vašim požadavkům s ohledem na stanovený budget.

Reference: Jewelry_Accessory_003

Kravatové spony na zakázku

Na zakázku Vám vyrobíme tyto kravatové spony z kvalitní slitiny. Díky velmi vkusně zakomponovanému logu tato kravatová spona jistě zaujme Vaše obchodní partnery. Zajistíme vytištění nebo vygravírování Vašeho loga, designu nebo reklamního textu.

Reference: Jewelry_Accessory_005

Kravatová sponka zlatá

Tato stylová zlatá kravatová spona je vyrobena z důrazem na vysokou kvalitu. K této elegantní sponě zlaté barvy je připevněno malé letadélko, což jí dodává na originalitě. Na Vaši žádost doručíme sponu v dárkovém balení přímo Vašim přátelům či kolegům.

Reference: TIECLIP01

Sponka na kravatu

Tato klasická sponka na kravatu zlaté barvy je vyrobena z kvalitní nerezové oceli. Pro svůj čistý a jednoduchý design je tato sponka ideálním doplňkem pro Váš formální outfit. Využijte možnosti vygravírování Vašeho loga či reklamního textu na tuto zlatou sponku a potěště své přátele či obchodní partnery.