Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Chladiče nápojů
Chladiče nápojů

Chladiče nápojů

Nabízíme Vám chladiče nápojů na zakázku za bezkonkurenční ceny. S potiskem firemního loga nebo reklamního textu využijete chladiče nápojů z naší nabídky k různým propagačním příležitostem nebo jako elegantní firemní dárek.
Active filters

Reference: ice_box

Chladící box

Chladící box má chladící i ohřívací funkce. Tento chladící box je poháněn semi-konduktorem a udržuje nápoje v požadované teplotě. Náš chladící box poslouží nejlépe na cestách. Chladící box nadčasový a praktický design.

Reference: beer_disperser

Chladič vína

Chladič vína ukazuje aktuální teplotu na LCD displeji. Chladič vína má snadno nastavitelnou teplotu. Víno se čepuje rovnou z kohoutku chladiče vína.  Tento chladič vína je vhodný pro domácí i jiné použití.

Reference: beer_cooler

Chladič piva

Chladič piva má zabudovaný kohoutek, ze kterého si pohodlně načepujete pivo. Na přední straně chladiče piva je LCD displej ukazující aktuální teplotu. Teplotu má chladič piva nastavitelnou. Chladič piva je vhodný k domácímu i jinému  použití.

Reference: ice_maker

Výrobník ledu

Přenosný výrobník ledu je designovaný na domácí kuchyňské desky. Tento výrobník ledu má stříbrnou barvu. Jen několik minut stačí výrobníku ledu, aby začal vyrábět led. Výrobník ledu je praktický na každou párty.

Reference: GS-HP 009

Přenosný outdoorový promo ohřívač dětských jídel

Přenosný outdoorový promo ohřívač dětských jídel   Reklamní ohřívače v zakázkovém tvaru pomáhají vytvářet reklamní přeměty s vysokou vnímanou hodnotou. Na obrázku vidíte zakázkový ohřívač, který ocení každá matka, která na delší prochazce řeší problém jak ohřát svému potomkovi jídlo. S tímto ohřívačem není pak odkazána na ochotu kaváren, nebo...

Reference: picnic9

Reklamní ledové kostky ocelové, chladící / mrazící, kameny do pití, drinků, nápojů, whisky, alkoholu

Reklamní ocelové kostky jsou dobrým reklamním dárkem, který jistě nadchne svou originalitou. Ocelové ledové kostky ocelové, chladící / mrazící, kameny do pití, drinků, nápojů, whisky, alkoholu jsou skvělým způsobem, jak ochladit Váš nápoj bez toho, aby se naředil vodou po rozpuštěné kostce ledu.  reklamní dárek s velmi douhou životností.