Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Plechové krabice, dózy
Plechové krabice, dózy

Plechové krabice, dózy

Nabízíme široký výběr různých dóz a krabic s potiskem pro uschování dárků. Kulaté nebo hranaté, naše reklamní dárkové plechové krabice Vám potiskneme na zakázku logem, značkou nebo vzorem tak, aby byly Vaše dárky perfektně zabaleny a chráněny před poškozením. Tyto reklamní krabice a dózy se vyznačují velkou plochou k potisku, jsou tedy vhodné ke zviditelnění Vaší firmy.
Active filters

Reference: box007-1

Kovová krabička

Tato kovová krabička dobře poslouží pro uložení Vašeho oblíbeného pera, drobných předmětů nebo vizitek. Tuto kovovou krabičku můžeme označit Vaším firemním logem, může tedy sloužit i jako originální reklamní dárek. Neváhejte nás kontaktovat, máte-li zájem dozvědět se více o těchto kovových krabičkách.

Reference: box006-1

Kovová krabička

Tato kovová krabička dobře poslouží pro uložení Vašeho oblíbeného pera, drobných předmětů nebo vizitek. Tuto kovovou krabičku můžeme označit Vaším firemním logem, může tedy sloužit i jako originální reklamní dárek. Neváhejte nás kontaktovat, máte-li zájem dozvědět se více o těchto kovových krabičkách.

Reference: box00017

Krabička s potiskem na zakázku

Plechová krabička s potiskem na zakázku je vyrobena z kvalitního a odolného bílého plechu. Plechovou krabičku s potiskem na zakázku Vám zhotovíme v různých velikostech a designech dle Vašeho požadavku. Plechovou krabičku Vám na zakázku potiskneme logem nebo reklamním motivem.

Reference: Tin-Box-0309027

Reklamní plechová dóza

Reklamní plechová dóza z naší řady je vyrobena z kvalitního a odolného bílého plechu. Námi nabízená reklamní plechová dóza je moderního designu, má praktické využití pro balení a uložení Vašich výrobků či dárků. Povrch plechové dózy Vám na zakázku potiskneme logem nebo reklamním motivem.

Reference: Tin-Box-0309044

Promo Tin Box

This Promo Tin Box is constructed with qualified and sturdy tin plate in a variety of styles and sizes. With modern and useful design concept, our Promo Tin Box can keep the content no matter what kind in good and stable conditions while adding a great look to your products. Customized design can be imprinted on the surface of our Promo Tin Box . It is a...

Reference: Tin-Box-0309051

Plechová dóza na zakázku

Tato plechová dóza na zakázku je vyrobena z kvalitního a tvarovně stálého bílého plechu. Plechovou dózu na zakázku prakticky využijete k uložení či zabalení různých předmětů či dárků. Plechová dóza na zakázku je moderního vzhledu, povrch dózy Vám potiskneme logem.

Reference: box005

Plechové pouzdro na pero

Námi nabízené plechové pouzdro na pero: 1) je kvalitně zpracované z bílého plechu 2) je vyrobené na zakázku 3) s ofsetovým potiskem dle Vaší předlohy 4) v různých barvách dle vašeho přání 5) je perfektním firemním dárkem pro vaše zákazníky 6) je zabalené do plastikového sáčku.

Reference: box011

Reklamní dárková krabička

Tato reklamní dárková krabička je vyrobena z kvalitního a odolného bílého plechu. Reklamní dárková krabička je moderního vzhledu a využijete ji pro uložení či zabalení různých předmětů či dárků. Zhotovíme Vám reklamní dárkovou krabičku na zakázku - navrhněte si originální vzhled i potisk.

Reference: Tin-Box-0309062

Plechová dóza na víno

Tato plechová dóza na víno je vyrobena z kvalitního a odolného bílého plechu. Plechovou dózu Vám zhotovíme v různých velikostech a designech. Povrch plechové dózy na víno potiskneme na zakázku logem nebo designem dle Vašeho požadavku.

Reference: Tin-Box-0309065

Plechová pouzdra na CD

Tato plechová pouzdra na CD jsou zhotovena z kvalitního a odolného bílého plechu. Plechová pouzdra na CD Vám vyrobíme v různých velikostech a designu dle Vašeho přání. Plechová pouzdra na CD Vám na zakázku potiskneme logem nebo reklamním motivem.

Reference: Tin-Box-0309073

Dárková dóza na zakázku

Dárková dóza na zakázku je vyrobena z kvalitního a tvarově stálého bílého plechu. Dárkovou dózu Vám zhotovíme na zakázku dle Vašeho přání. Navrhněte si vzhled, velikost a potisk a získejte originální dárkovou dózu.