Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Samonavíjecí přívěsky
Samonavíjecí přívěsky

Samonavíjecí přívěsky

Nabízíme samonavíjecí přívěsky za zaručeně nejnižší ceny. Samonavíjecí přivěsky je možné na zakázku potisknout firemním logem a udělat tak ze samonavíjecího přívěsku atraktivní propagační předmět.
Active filters

Reference: BGEHD001

Propagační samonavíjecí přívěsek

Propagační samonavíjecí přívěsek se hodí na připevnění průkazky, identifikační karty nebo karty na otevírání dveří. Propagační samonavíjecí přívěsek ve tvaru srdce se jednoduše pomocí sponky připevní na poutko u kalhot nebo pásek. Díky propagačnímu samonavíjecímu přívěsku budete mít svou průkazku vždy při sobě a na viditelném místě.

Reference: BGEHD004

Samonavíjecí přívěsek na mobilní telefon

Samonavíjecí přívěsek je ideálním doplňkem pro mobilní telefon. Samonavíjecí přívěsek na mobilní telefon si jednoduše připevníte na oblečení. Zadejte nám svou objednávku a my vám za konkureční ceny dodáme tyto samonavíjecí přívěsky na mobilní telefony.

Reference: BGEHD005

Samonavíjecí přívěsek na klíče

Samonavíjecí přívěsek je ideálním doplňkem pro váš svazek klíčů. Samonavíjecí přívěsek na klíče si jednoduše připevníte na oblečení. Samonavíjecí přívěsek na klíče nabízíme v mnoha barevných provedeních.

Reference: BGEHD002

Samonavíjecí přívěsek na průkazku

Samonavíjecí přívěsek na průkazku je perfektním doplňkem pro identifikační karty nebo průkazky. Samonavíjecí přívěsek na průkazku si jednoduše připevníte na oblečení. Díky samonavíjecímu přívěsku na průkazku budete mít svou průkazku stále při sobě a na viditelném místě.

Reference: BGEHD003

Reklamní samonavíjecí přívěsek

Reklamní samonavíjecí přívěsek je perfektním doplňkem pro identifikační karty nebo průkazky. Reklamní samonavíjecí přívěse si jednoduše připevníte na oblečení. Díky reklamnímu samonavíjecímu přívěsku budete mít svou průkazku stále při sobě a na viditelném místě.

Reference: 4OS0020

Navíjecí přívěsek fialový

Tento navíjecí přívěsek ve fialové barvě určitě nepřehlédnete. Tento navíjecí přívěsek fialový je perfektním doplňkem pro identifikační karty nebo průkazky.Tento navíjecí přívěsek je praktickou pomůckou, zároveň může být vhodným reklamním dárkem.

Reference: 4OS0026

Navíjecí přívěsek oranžový

Tento navíjecí přívěsek v oranžové barvě určitě nepřehlédnete. Tento navíjecí přívěsek oranžový je perfektním doplňkem pro identifikační karty nebo průkazky.Tento navíjecí přívěsek je praktickou pomůckou, zároveň může být vhodným reklamním dárkem.

Reference: L1.

Roller s páskem

Tento roller s praktickým páskem je perfektním doplňkem pro identifikační karty nebo průkazky.Tento roller s páskem je praktickou pomůckou, zároveň může být vhodným reklamním dárkem. Tento roller s páskem nabízíme v různých barevných provedeních. Neváhejte a objednejte si tyto rollery ještě dnes.

Reference: L2.

Roller s páskem

Tento roller s praktickým páskem je perfektním doplňkem pro identifikační karty nebo průkazky.Tento roller s páskem je praktickou pomůckou, zároveň může být vhodným reklamním dárkem. Tento roller s páskem nabízíme v různých barevných provedeních. Neváhejte a objednejte si tyto rollery ještě dnes.

Reference: M3

Roller s kovovým průvlakem

Tento roller s kovovým průvlakem je vyroben z kvalitních materiálů. Roller s kovovým průvlakem můžeme označit Vaším firemním logem, může tedy sloužit jako reklamní dárek. Máte zájem o objednání těchto rollerů s kovovým průvlakem? Kontaktujte nás ještě dnes.