Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Dětská pera
Dětská pera

Dětská pera

Nabízíme širokou škálu propagačních per pro děti, která jsou velmi inovativní. Tato pera upravíme na přání zákazníka. S těmito pery budete mít u dětí zaručeně úspěch.

There are 108 products.

Showing 1-12 of 108 item(s)
Active filters

Reference: pen136

Dárkové pero

Dárkové pero je na povrchu potaženo plyšovým materiálem. Na konci je posazená malá opička. Toto dárkové pero si zamilují všechny děti.

Reference: pen137

Pero - hračka

Pero - hračka je na povrchu potaženo plyšovým materiálem. Na konci je posazen malý dalmatýn. Toto pero - hračku si zamilují všechny děti.

Reference: pen138

Pero se zvířátkem

Pero se zvířátkem je na povrchu potaženo plyšovým materiálem. Na konci je posazený malý tygřík. Toto pero se zvířátkem si zamilují všechny děti.

Reference: pen139

Pero pro děti

Pero pro děti je na povrchu potaženo plyšovým materiálem. Na konci je posazená malá opička. Na pero pro děti vám vytiskneme vaše firemní logo nebo reklamní slogan.

Reference: pen140

Plyšové pero

Plyšové pero je určeno dětem starším tří let. Na plyšové pero vám vytiskneme vaše firemní logo nebo reklamní slogan.

Reference: pen143

Promo plyšová pera

Promo plyšová pera přitahují pozornost, a proto se hodí na různé propagační akce pro děti. Promo plyšová pera jsou velmi roztomilá a děti si je hned oblíbí.

Reference: pen150

Pera na míru

Pera na míru přitahují pozornost, a proto se hodí na různé propagační akce pro děti. Pera na míru jsou velmi roztomilá a děti si je hned oblíbí.

Reference: pen134

Tužka s vánočním motivem

Tužka s vánočním motivem je vyrobena z kvalitního dřeva. Tužka s vánočním motivemje velmi oblíbeným reklamním předmětem. Vánoční motiv je k tužce připevněn pružinou.

Reference: pen079

Plyšová pera na míru

Plyšová pera na míru jsou ideálním propagačním předmětem stejně jako i hračkou. Pero samotné je vyrobeno ze dřeva a figurka je buď plastová nebo plyšová.

Reference: pen082

Reklamní kuličková pera

Reklamní kuličková pera přitahují pozornost, a proto se hodí na různé propagační akce pro děti. Reklamní kuličková pera jsou velmi roztomilá a děti si je hned oblíbí.

Reference: pen084

Promo kuličková pera

Promo kuličková pera jsou velmi roztomilá a děti si je hned oblíbí. Promo kuličková pera jsou ideálním propagačním předmětem stejně jako i hračkou.