Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Klíčenky, přívěsky na klíče

Klíčenky, přívěsky na klíče

Nabízíme Vám plastové solární klíčenky zhotovené podle Vašeho přání za bezkonkurenční ceny. Plastové solární klíčenky potištěné Vaším firemním logem nebo reklamním nápisem jsou ideálním propagačním nebo firemním dárkem.
Active filters

Reference: GS-FK001

Reklamní EVA klíčenky

Na zakázku pro Vás vyrobíme reklamní EVA klíčenky v různých barvách, velikostech a tvarech. Reklamní klíčenky z materiálu EVA jsou perfektní reklamní předmět. Reklamní klíčenky z materiálu EVA jsou nenákladným reklamním předmětem, který je velice flexibilní. 

Reference: klic108

Klíčenka

Tato klíčenka je kombinací kvalitního kovu a kůže hnědé barvy. Tyto klíčenky jsou  ideálním reklamním dárkem pro všechny příležitosti. Tyto stylové klíčenky si můžete nechat označit vlastním logem či jiným nápisem, nabízíme různé designy i velikosti. Pro více informací o těchto kožených klíčenkách kontaktujte náš prodejní tým!

Reference: metal-keychain001

Kovové klíčenky

Kovové klíčenky jsou ideální propagační položkou pro všechny příležitosti. Kovové klíčenky si můžete nechat označit vlastním logem či jiným nápisem a darovat zákazníkovi jako reklamní dárek.

Reference: GS-FK002

Reklamní plovoucí klíčenky

Reklamní plovoucí klíčenky lze vyrobit v různých barvách, velikostech a tvarech. Lze je také na zakázku opatřit potiskem například logem či značkou. Reklamní plovoucí klíčenky jsou lehké, praktické a originální. 

Reference: klic113

Klíčenky

Tato klíčenka je kombinací kvalitního kovu a kůže černé barvy. Tyto klíčenky jsou  ideálním reklamním dárkem pro všechny příležitosti. Tyto stylové klíčenky si můžete nechat označit vlastním logem či jiným nápisem, nabízíme různé designy i velikosti. Pro více informací o těchto kožených klíčenkách kontaktujte náš prodejní tým!

Reference: prm

Přívěsek metr

Přívěšek na klíče ve tvaru čtverce bílé barvy. Tento přívěsek na klíče se svinovacím metrem. označíme Vaším firemním logem. Délka 1 m.

Reference: ker001

Klíčenka pro žeton

Tyto klíčenky pro žeton jsou praktickým reklamním dárkem vhodným pro muže i ženy. Tyto klíčenky pro žeton na požádání označíme Vaším firemním logem. Neváhejte a objednejte si tyto reklamní klíčenky pro žeton ještě dnes.

Reference: GS-FK003

Propagační plovoucí přívěsky

Jsme specialisté v oboru výroby předmětu propagační plovoucí přívěsky, které Vám vyrobíme na zakázku v různých tvarech, velikostech a barvách.  Propagační plovoucí přívěsky jsou praktický reklamní předmět, který moc nestojí, ale má za to velký efekt.

Reference: klic121

Přívěsky na klíče

Tyto přívěsky na klíče jsou kombinací kvalitního kovu a kůže černé barvy. Tyto přívěsky na klíče jsou ideálním reklamním dárkem pro všechny příležitosti. Tyto stylové přívěsky na klíče si můžete nechat označit vlastním logem či jiným nápisem, nabízíme různé designy i velikosti. Pro více informací o těchto kovo/kožených přívěscích na klíče...