Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Tašky, krabičky, obaly

Tašky, krabičky, obaly

Nabízíme Vám reklamní tašky typu "košilka" s tiskem na zakázku za bezkonkurenční ceny. Dokážeme je potisknout dle přání logem nebo zajímavým vzorem tak, aby odpovídaly image Vaší firmy.
Active filters

Reference: box001-1

Penál

Tento kovový penál slouží pro uložení Vašich oblíbených psacích potřeb. Tento penál můžeme označit Vaším firemním logem, může být tedy zároveň praktickým reklamním dárkem. Máte zájem o objednání těchto penálů za příznivé ceny? Neváhejte nás kontaktovat.

Reference: GS-BAG-046

Zipové igelitové sáčky

Rychlouzavírací zipové igelitové sáčky jsou na ukládání drobností, jak v domácnosti, tak v kanceláři. Tyto zipové igelitové sáčky nabízíme v několika různých velikostech.

Reference: GS-BAG-004

Taška přes rameno na zakázku

Nabízíme vám tuto plátěnou taška přes rameno na zakázku s roztomilou dekorací medvídka. Taška je vyrobená z pevné kvalitní látky a je možné nosit ji jak v ruce, tak právě přes rameno.

Reference: GS-BAG-039

Dárková nákupní taška

Naše dárková nákupní taška je vyrobena z recyklovatelného papíru, je jednoduchého designu a má dvě bavlněná držadla. Tato perfektní laminovaná dárková nákupní taška poskytuje za nízkou cenu velkou plochu ke zviditelnění Vašeho loga nebo značky.

Reference: tisb001

Reklamní papírové kapesníky v boxu

Papírové kapesníky v boxu jsou skutečným hitem v osobní hygieně. Jsou žádané, moderní a hlavně praktické, dají se využít při každé příležitosti. Papírové kapesníky v boxu ve spojení s reklamním sdělením získávají další rozměr v marketingové komunikaci.

Reference: bag_00025

Hliníkový kufřík

Hliníkový kufřík z naší nabídky je ideálním pomocníkem pro skladování a ochranu nářadí. Díky tuhému obalu a eloxovanému hliníkovému porvchu se tento hliníkový kufřík vyznačuje dlouhou životností a velmi dobře odolává nárazům. Velikost přihrádek s vloženými rozdělovači přizpůsobíme Vašemu přání.

Reference: suitbag001

Propagační obal na šaty

Tento propagační obal na šaty je skvělý dárek, které klienty nejen potěší, ale přidá jim i vysokou užitnou hodnotu. Obal na šaty bezpochyby udrží oděv čistý a upravený. Je to vhodný dárek pro Vaše zákazníky při reklamních kampaních.

Reference: penb001

Reklamní pouzdro na pero

Reklamní pouzdro na pero z naší nabídky je vyrobeno z vysoce kvalitního dřeva pro delší životnost. Dvojitá přihrádka našeho reklamního pouzdra na pero umožní ukázat sadu per najednou.

Reference: box007-1

Kovová krabička

Tato kovová krabička dobře poslouží pro uložení Vašeho oblíbeného pera, drobných předmětů nebo vizitek. Tuto kovovou krabičku můžeme označit Vaším firemním logem, může tedy sloužit i jako originální reklamní dárek. Neváhejte nás kontaktovat, máte-li zájem dozvědět se více o těchto kovových krabičkách.

Reference: box002-1

Penál Adidas

Tento jednoduchý penál se značkou Adidas je praktickým pomocníkem pro uložení Vašich psacích potřeb. Penál Adidas nabízíme za velmi příznivé ceny. Neváhejte a objednejte si tento penál ještě dnes.

Reference: pb-2

Krabička pro pero

Tato elegantní krabička výborně poslouží pro uložení Vašeho oblíbeného pera. Tuto krabičku pro pero můžeme označit Vaším firemním logem, může tedy sloužit i jako originální reklamní dárek. Neváhejte nás kontaktovat, máte-li zájem dozvědět se více o těchto krabičkách pro pero.

Reference: tisb002

Promo papírové kapesníky v boxu

Málokterá reklama má tolik způsobů použití jako právě papírové kapesníky v boxu. Promo papírové kapesníky v boxu využijete jako hygienický a praktický doplněk ke komunikaci se svými zákazníky. Promo papírové kapesníky v boxu jsou skvělým reklamním dárkem s možností vlastního designu.