Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

Tašky, krabičky, obaly

Tašky, krabičky, obaly

Nabízíme Vám reklamní tašky typu "košilka" s tiskem na zakázku za bezkonkurenční ceny. Dokážeme je potisknout dle přání logem nebo zajímavým vzorem tak, aby odpovídaly image Vaší firmy.

There are 128 products.

Showing 1-12 of 128 item(s)
Active filters

Reference: box001-1

Penál

Tento kovový penál slouží pro uložení Vašich oblíbených psacích potřeb. Tento penál můžeme označit Vaším firemním logem, může být tedy zároveň praktickým reklamním dárkem. Máte zájem o objednání těchto penálů za příznivé ceny? Neváhejte nás kontaktovat.

Reference: GS-BAG-027

Reklamní nákupní tašky

Naše papírové reklamní nákupní tašky mají jednoduchý design, bavlněná držadla a jsou vyrobeny z bílého sulfátového papíru. Tyto elegantní reklamní nákupní tašky jsou pevné a za nízkou cenu poskytují velkou plochu ke zviditelnění Vašeho loga, značky nebo reklamy.

Reference: tisb001

Reklamní papírové kapesníky v boxu

Papírové kapesníky v boxu jsou skutečným hitem v osobní hygieně. Jsou žádané, moderní a hlavně praktické, dají se využít při každé příležitosti. Papírové kapesníky v boxu ve spojení s reklamním sdělením získávají další rozměr v marketingové komunikaci.

Reference: bag_00025

Hliníkový kufřík

Hliníkový kufřík z naší nabídky je ideálním pomocníkem pro skladování a ochranu nářadí. Díky tuhému obalu a eloxovanému hliníkovému porvchu se tento hliníkový kufřík vyznačuje dlouhou životností a velmi dobře odolává nárazům. Velikost přihrádek s vloženými rozdělovači přizpůsobíme Vašemu přání.

Reference: GS-BAG-001

Propagační netkaná velká taška

Tato propagační netkaná velká taška je vyrobena z polypropylenu, který je pevný, odolný, recyklovatelný a bez škodlivého vlivu na životní prostředí. Propagační velká taška z netkané textilie se dá snadno složit, aniž by se poškodila. Po rozložení vypadá stále jako nová.

Reference: suitbag001

Propagační obal na šaty

Tento propagační obal na šaty je skvělý dárek, které klienty nejen potěší, ale přidá jim i vysokou užitnou hodnotu. Obal na šaty bezpochyby udrží oděv čistý a upravený. Je to vhodný dárek pro Vaše zákazníky při reklamních kampaních.

Reference: GS-BAG-045

Reklamní nákupní tašky

Tyto reklamní plastové nákupní tašky s potiskem mohou být vyrobeny z různých materiálů - PP, PVC nebo PE. Jsou odolné a dostatečně pevné pro opakované používání. Reklamní nákupní tašky z naší nabídky jsou oblíbené pro svůj moderní vzor a průhledná držadla.

Reference: penb001

Reklamní pouzdro na pero

Reklamní pouzdro na pero z naší nabídky je vyrobeno z vysoce kvalitního dřeva pro delší životnost. Dvojitá přihrádka našeho reklamního pouzdra na pero umožní ukázat sadu per najednou.

Reference: box007-1

Kovová krabička

Tato kovová krabička dobře poslouží pro uložení Vašeho oblíbeného pera, drobných předmětů nebo vizitek. Tuto kovovou krabičku můžeme označit Vaším firemním logem, může tedy sloužit i jako originální reklamní dárek. Neváhejte nás kontaktovat, máte-li zájem dozvědět se více o těchto kovových krabičkách.

Reference: box002-1

Penál Adidas

Tento jednoduchý penál se značkou Adidas je praktickým pomocníkem pro uložení Vašich psacích potřeb. Penál Adidas nabízíme za velmi příznivé ceny. Neváhejte a objednejte si tento penál ještě dnes.

Reference: pb-2

Krabička pro pero

Tato elegantní krabička výborně poslouží pro uložení Vašeho oblíbeného pera. Tuto krabičku pro pero můžeme označit Vaším firemním logem, může tedy sloužit i jako originální reklamní dárek. Neváhejte nás kontaktovat, máte-li zájem dozvědět se více o těchto krabičkách pro pero.

Reference: GS-BAG-046

Zipové igelitové sáčky

Rychlouzavírací zipové igelitové sáčky jsou na ukládání drobností, jak v domácnosti, tak v kanceláři. Tyto zipové igelitové sáčky nabízíme v několika různých velikostech.