Custom Text Block

Lorem ipsum dolor sit amet conse ctetu

Sit amet conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit.

  • Banner

3D tašky a pouzdra
3D tašky a pouzdra

3D tašky a pouzdra

Ideálním způsobem jak zvýšit viditelnost reklamních předmětů je pomocí 3D effektu. Dokážeme vytvořit profesionální 3D lentikulární obraz a pomocí lentikulárního tisku dát vašim reklamním dárečkům ten správný šmrnc. V této kategorii naleznete 3D lentikulární pohlednice, 3D vodotěsné pouzdro, 3D reklamní magnety a další promo předměty s 3D efektem na podporu vaší značky.
Active filters

Reference: 3D_Bags_001

Barevné tašky

Barevné TaškyNaše Barevné Tašky jsou:1) Vysoce kvalitní2) Mnoho Barev, tvarů a provedení3) Materiál: PET, PVC4) Vhodné pro reklamní dárky

Reference: 3D_Bags_002

Kabelky 3D na zakázku

Naše kabelky jsou vyrobeny z PVC materiálu vysoké kvality módního vzhledu. Kabelky 3D pro vás na zakázku vyrobíme v různě barevném provedení i tvarech. Na zakázku jsme schopni přizpůsobit vašim požadavkům.

Reference: 3D_Bags_003

Taška s uchem a vzorem 3D

Tato taška s uchem a vzorem 3D je zhotovena z velmi kvalitních PVC materiálů a módního čtvercového tvaru. K dispozici je na výběr z mnoha barev, tvarů či provedení. Pro užití při svých reklamních kampaních si můžete tyto tašky s uchem přizpůsobit své představě.

Reference: 3D_Bags_004

Kosmetická taštička 3D

Kosmetická taštička 3D je módního stylu s vysokou kvalitou lentikulárních čoček pro její 3D efekt. Zákazník má možnost si sám vybrat barvu, velikost i tvar kosmetické taštičky. Při výrobě těchto 3D kosmetických taštiček jsou vyrobeny kvalitní PVC materiály a koženka.

Reference: 3D_Bags_005

Pouzdro na mobil 3D

Toto designové pouzdro na mobil bude mít se svou 3D technologií úspěch na každém veletrhu či reklamní kampani. Nabízíme vám na výběr z několika barev či vzorů těchto okouzlujících pouzder na mobil.

Reference: 3D_Bags_006

Barevná 3D dámská taška

Tyto barevné 3D dámské tašky jsou velmi barevného provedení s možností upravit si tašku dle svého přání. Z výběru máme mnoha barev, tvarů či vzorů pro každého. Barevná 3D dámská taška je vyrobena z PVC materiálu a koženky.

Reference: 3D_Bags_007

3D penál na zakázku

Vyrobíme vám tento 3D penál na zakázku dle vašich přání. Sami si vyberte barvu, a provedení tohoto penálu na zakázku. 3D penál je pro vás vyroben z kvalitní koženky a PVC materiálu.

Reference: 3D_Bags_008

3D lentikulární kabelka

3D lentikulární kabelka je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu PVC, módního designu. Vhodné pro propagační i reklamní kampaně. Tuto 3D lentikulární kabelku si můžete přizpůsobit libovolnou barvou, tvarem a designem dle svého přání.  

Reference: 3D_Bags_009

3D efektní peněženka

Naše 3D efektní peněženka je kvalitního zpracování umělým materiálem PVC, v různých barvách dle vašeho přání. Efektní peněženka 3D je ideálním reklamním dárkem.

Reference: 3D_Bags_010

3D taška do ruky

Kvalitní 3D taštička z pevného PVC materiálu a hezkého módního vzhledu. Vhodné jako dárek při kampaních či výstavách. Zákazník si sám vybere velikost, tvar i barevné provedení své 3D taštičky.

Reference: 3D_Bags_011

Voděodolná taška 3D

Mnohobarevná taška 3D je jedinečná pro svůj nepromokavý povrch, který chrání cennosti uvnitř tašky. Navíc je vyrobena z kvalitního materiálu jako je koženka a PVC. Voděodolná taška zaujme i velmi stylovým vzhledem.

Reference: 3D_Bags_012

3D příruční kapsička

Kvalitní příruční kapsička 3D se dá upravit dle vašich představ přímo pro vaši potřebu na veletrzích či kampaních. Příruční kapsička je z kvalitního PVC. Na přání vám příruční kapsičku vyrobíme v libovolných barvách či rozměrech.